Група компаній Autostrada p

Група компаній Autostrada

Група компаній Autostrada - підприємства дорожньо-будівельної галузі, які здійснюють будівництво та капітальний ремонт доріг усіх категорій складності та мостових споруд.

Autostrada була створена як спільне українсько-німецьке підприємство та з самого початку діяльності запровадила світові стандарти контролю якості вхідних матеріалів та кожного етапу виробництва.

Засновник Максим Вікторович Шкіль – український підприємець, власник холдингу "MS Capital". Народився у Львові.

Потужність. До виробничих потужностей компанії належать сучасні асфальтобетонні заводи та власні матеріально-технічні бази. Це дозволяє забезпечити безперебійну подачу високоякісних асфальтобетонних сумішей та у найкоротший термін виконувати всі види дорожньо-будівельних робіт високої якості по всій території України.

Autostrada володіє спеціальними акредитованими лабораторіями відповідно до вимог ДСТУ ISO 10012: 2005 та лабораторних постів. Це забезпечує високу якість реалізації робіт та відповідність найкращим світовим практикам. Лабораторії оснащені сучасним обладнанням від провідних  виробників - Matest, Testing AG, HMP, Silverson, ULAB, RadialTec.

Спектр послуг. Найновіше технічне оснащення та кваліфіковані кадри дозволяють Групі Компаній надавати широкий спектр послуг:

- будівництво та всі види ремонтів автошляхів та мостових споруд;
- виробництво асфальтобетонних сумішей;
- земляні роботи;
- фрезерування;
- холодний ресайклінг;
- укладання асфальту;
- благоустрій;
- безпека руху.

Спеціалізована техніка. У власному парку Autostrada понад 3000 одиниць сучасної спеціалізованої техніки від провідних світових виробників – WIRTGEN, JCB, Caterpillar, JCB, Doosan, Mann, Ford. Компанія щорічно інвестує кошти на оновлення потужностей

Autostrada здійснює будівництво та капітальний ремонт доріг у всіх регіонах України. Сучасні асфальтобетонні заводи є екологічно чистими та мобільними, що дозволяє їм легко переміщатися та швидко вводитися в експлуатацію. Термін початку роботи на новому об'єкті становить до 30 днів.

Технології та процеси. Autostrada використовує прогресивні технології та методи укладання асфальту, які відповідають європейським стандартам, зокрема це зміцнення основи дорожнього полотна методом холодного ресайклінгу. Роботи здійснюються із суворим дотриманням усіх технологічних вимог. Якість контролюється на кожному етапі, тому гарантійний термін надійної експлуатації доріг становить понад 5 років.

Сертифікати. Autostrada має сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001, що підтверджує високий рівень сервісу та організованості внутрішніх бізнес-процесів. Також є членом Асоціації "Інженерів-консультантів України" AECU та найбільшої міжнародної організації у сфері будівельного консультування FIDIC.

10.11.2023 р.