ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ p

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ - надає повний спектр послуг у сфері вантажних перевезень залізничним транспортом та займає лідируючі позиції на ринку України з перевезень зернових культур. 

Заснована у 2011 році українським підприємцем Максимом Шкілем та входить до складу холдингу "MS Capital", який об'єднує компанії з логістичного, автомобільного, дорожнього та аграрного секторів.

Компанія керує власним та орендованим парком з більш ніж 1500 вагонів, а загальний обсяг інвестицій у новий рухомий склад у період 2018-2020 років перевищив 40 мільйонів доларів США.

Представництва ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ працюють у всіх областях України, на кожній вузловій стратегічній станції є фахівці ПЛК, які надають своїм клієнтам цілодобовий сервіс.

У компанії створено власний диспетчерський центр із цілодобовим відстеженням дислокації рухомого складу, також передбачена воєнізована охорона вантажів.

Компанія протягом багатьох років є надійним партнером провідних міжнародних та українських зернотрейдерів, серед яких ADM, Bunge, CHS, Louis Dreyfus, Glencore, Cargill, NCH та багато інших. Загальний обсяг перевезень ПЛК з початку діяльності перевищив 35 млн тонн.

ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ є членом таких організацій як Американська торгова палата, Європейська Бізнес Асоціація, Українська зернова асоціація, Gafta, Асоціація міжнародних експедиторів України. Засновник компанії Максим Шкіль очолює Комітет із питань інфраструктури Федерації роботодавців України.

Компанія матеріально підтримує дитячі будинки та центри реабілітації, а працівники регулярно беруть участь у корпоративній донорській програмі.

Послуги ПЛК:

- Перевезення зернових та олійних культур
- Оперування власним рухомим складом клієнта
- Відправлення на експорт
- Перевезення насипних та наливних вантажів
- Комплектація, оформлення та супровід тарних та тарно-штучних вантажів
- Організація переадресації вагонів
- Експедиторські послуги та транзит

Крім основних, ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ надає повний спектр послуг, що включає оформлення супровідної документації, сертифікацію, митне оформлення, страхування вантажу, охорону та постійне відстеження дислокації рухомого складу.

10.11.2023 р.