RU

Міжнародний благодійний фонд "Давай поможемо"

Міжнародний благодійний фонд "Давай поможемо"

ЯК МИ ДОПОМАГАЄМО

Принципи нашої роботи. Ми приймаємо запити від потребуючих людей та підтримуємо категорії соціально незахищених верств населення. Проводимо докладну бесіду, розуміємось на кожній конкретній ситуації, за необхідності залучаємо профільних фахівців. Ми надаємо допомогу особі, запит якої пройшов вивчення та ретельну перевірку фахівцями Фонду. Ми супроводжуємо проєкт і звітуємо перед вами.

Основний принцип надання допомоги ми не видаємо гроші заявнику особисто, а платимо його рахунки та купуємо все необхідне.

Ми приймаємо від вас гуманітарну допомогу (одяг, взуття, іграшки, меблі, техніка, ліки, памперси та інші засоби особистої гігієни, книги, канцелярське приладдя, миючі засоби тощо) та розподіляємо залежно від потреб у пункти призначення. Ви завжди можете дізнатися, куди ми направили допомогу, яку ви надали.

Ми очікуємо від вас участі у наших проєктах інтелектуально. Якщо ви вмієте малювати, грати на музичних інструментах, робити масаж, добре володієте іноземною мовою та комп'ютером, вмієте плести бісером ви нам потрібні! Точніше, ви потрібні дітям, позбавленим сімейного затишку та турботи. Ви потрібні людям похилого віку - для спілкування та підтримки. Ваша допомога дуже потрібна всім нужденним людям!

ПРАВИЛА РОБОТИ

МБФ "Давай допоможемо!" відповідає за цільове використання коштів, зібраних за допомогою Фонду.

• Благодійники самі визначають розмір допомоги, яку хочуть надати.

Усі кошти, перераховані благодійниками, зараховуються на розрахункові рахунки Фонду.

Фонд не передає кошти нужденним особисто до рук, а сплачує їхні рахунки.

Якщо благодійні кошти на запит зібрані, а гроші продовжують надходити вони спрямовуються на фінансування іншого проєкту на розсуд Фонду, але за погодженням з Благодійником.

Пожертви без цільового призначення спрямовуються на загальний рахунок Фонду, а надалі на реалізацію благодійних проєктів.

У чому ми допомагаємо. Ми не фінансуємо купівлю предметів розкоші. До нас не варто звертатися, якщо вам захотілося купити новий автомобіль, нову модель iPhone або щось подібне.

Ми також не здійснюємо діяльність у напрямку роботи з онкохворими та їх рідними.

Інформація для друзів Фонду. Запрошуємо вас приєднатися до благородної справи та стати частиною нашої команди.

Для цього заповніть анкету і надішліть нам. Ми запросимо вас для співбесіди і якщо у нас з вами збігаються цілі та цінності в житті, ви також від щирого серця хочете робити добро приймемо вас у нашу дружну та щиру команду.

Свята сьогодні
Сьогодні 27 Травня 2024г (Пн):