RU

Флетчер Роберт

Скандальний "тренер майбутніх мільйонерів", засновник компанії GST

Флетчер Роберт
Джерело фото: скриншот из видео
Дата народження: 27.11.1963

Роберт Флетчер – американський MLM – бізнесмен, наставник, засновник тренінгового проєкту "Як стати мільйонером", компанії "Глобальні системи тренінгів" (GST).

Місце народження. Освіта. Народився 27 листопада 1963 року на Алясці у небагатій родині. У віці 16 років переїхав до батька у Вашингтон. Старшокласником працював у McDonald's.

Твердо вирішивши стати мільйонером, три роки навчався "швидкому збагаченню" у невідомого "мільйонера-наставника", проходив тренінги.

У 18 років разом зі своїм дядьком Джимом Флетчер купив радіостанцію, а ще через 2 роки у нього вже начебто була власна виробнича компанія.

У 22 роки став мільйонером, на його рахунку створення компанії з оборотом у розмірі понад $100 млн.

Кримінальна справа. 23 листопада 2008 року працівники столичної міліції та СБУ затримали Роберта Флетчера у Києві за підозрою у шахрайстві, напередодні порушивши кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 ч.4 Кримінального кодексу України. Підставою для кримінального переслідування стали матеріали перевірки, проведеної працівниками ДСБЕЗ за заявами низки громадян України про шахрайські дії працівників ТОВ "Глобальні системи тренінгів" та його співвласника та керівника Роберта Флетчера. Ще за кілька днів суд визначив для американця запобіжний захід у вигляді арешту.

За даними слідства, озвученим главою МВС Юрієм Луценком, Роберт Флетчер обдурив понад 1700 слухачів його семінарів "Як стати мільйонером" на загальну суму 500 млн.грн. Міністр наголосив, що географія постраждалих поширюється на 28 міст країни. "Сам не можу повірити у такий розмах!", - заявив Юрій Луценко.

Як раніше повідомили Деньги.ua, якась Ірина Безкровна, представлена як колишній бухгалтер компанії GST, прямо в телекамери каналу СТБ заявила, що імперія "наставника-мільйонера" - це банальна піраміда, в якій дохід учням виплачувався за рахунок нових охочих пройти навчання і зробити інвестиції (за деякими даними, у фіктивні чи малорентабельні, а тому сумнівні бізнес-проєкти).

2 липня 2012 року розпочався суд над Флетчером, проте неодноразово переносився, і триває досі.

13 лютого 2015 року, після більше ніж 6 років перебування в СІЗО, Роберта Флетчера випустили під заставу в 1 млн гривень, суд триває. Наразі він перебуває на підписці про невиїзд, натомість почав приймати гроші від людей за свої послуги, обіцяючи успіх уже нових проєктів.

27 лютого 2015 року була створена нова компанія "Freedom Training System", яка повинна працювати за принципом мережевого маркетингу через інтернет. Інвестувати свої гроші "мільйонер-наставник" пропонує нові різноманітні проєкти, серед яких - криптовалюта.

08.11.2023 р.