RU

Богуцький Олександр

Директор-президент каналу ICTV, СЕО StarLightMedia

Богуцький Олександр
Джерело фото: ictv.ua
Дата народження: 02.12.1971

Олександр Андрійович Богуцький – український продюсер та телевізійний менеджер. Директор-президент ICTV, СЕО StarLightMedia.

Місце народження. Освіта. Народився у Львові. Закінчив геологічний факультет (з червоним дипломом) та аспірантуру Львівського національного університету ім.І.Франка. Згодом, коли працював керівником на каналі ICTV, закінчив факультет міжнародних відносин Львівського університету.

Кар'єра. Геологія молодого фахівця так і не дочекалася – Олександр Богуцький пішов у журналістику.

У 1991 році працював редактором на першій незалежній українській радіостанції – "Радіо "Незалежність". Був співзасновником газети "Експрес", співпрацював з виданнями "Ратуша" та "Пост-Поступ".

У 1994 році очолив пресцентр ЗАТ "Таврійські ігри", залишався незмінним ведучим однойменного музичного фестивалю. Працював над телевізійними проєктами на ТК "Міст" (Львів), ТК "Золоті ворота" (Київ), Першому національному, був ведучим аналітичної програми "Актуальна камера" на каналі СТБ.

З 2000 року – генеральний директор каналу ICTV, що належить відомому українському бізнесменові Віктору Пінчуку. Усього за кілька місяців канал, який перебував у хвості рейтингу та потребував негайної реанімації, вийшов на четверте місце в Україні за популярністю.

З листопада 2009-го - директор створеної тоді ж телегрупи StarLightMedia, яка об'єднала канали ICTV, Новий, СТБ та М1 (глава спостережної ради групи - Олена Пінчук, дружина Віктора Пінчука). У 2012 році на цій посаді його змінив Володимир Бородянський.

Член правління інвестиційно-консалтингової групи EastOne.

5 грудня 2018 року StarLightMedia оголосила про кадрові зміни у складі керівництва. На посаду президента SLM був призначений Олександр Богуцький, який поєднає цю посаду з посадою керівника телеканалу ICTV. Володимир Бородянський, який обіймав посаду директора SLM та телеканалу СТБ, завершує свою діяльність у медіагрупі з 15 грудня 2018 року.

З 2021 року – СЕО медіагрупи Starlight Media.

Сім'я. Дружина - Олена Кондратюк, народний депутат України від Блоку Юлії Тимошенко, віцеспікер Верховної Ради України IX скликання, екскерівник PR-агентства "Радник". Дочка Юстина.

Захоплення. Подорожі, література (в особистій бібліотеці зібрано близько двох тисяч книг). Невтомний пропагандист та щирий шанувальник сучасної української музики.

13.11.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):