RU

Педан Олександр

Телеведучий

Педан Олександр
Джерело фото: пресс-служба Нового канала
Дата народження: 24.03.1982

Олександр Сергійович Педан – український шоумен, телеведучий.

Місце народження. Освіта. Народився у Хмельницькому. У 1999 році отримав диплом про економічну освіту у Хмельницькому національному університеті. 

Кар'єра. 11 років життя присвятив українським народним танцям, оскільки батько - хореограф ансамблю народного танцю.

1997-2006 рр. Олександр Педан присвятив КВК. У 16 років став учасником команди КВК Хмельницького національного університету. Брав участь у турнірах Асоціації КВК України у складі команд "Стильний вітер" та "TM-TV". Грав за телевізійну команду Вищої української ліги КВК "Три товстуни", основну частину якої складали вже досвідчені КВК-щики. Прийшовши в команду як танцюрист, Педан швидко увійшов до числа лідерів, став активним учасником творчого процесу - писав тексти, ставив номери.

Брав участь у низці міжнародних фестивалів КВК у Сочі та Юрмалі.

У 2006 році став ведучим популярного телевізійного проєкту "Comedy Club Ukraine", а також учасником щотижневих вечірок клубу та телеверсій. Яскравий індивідуальний образ конферансьє подарував йому творчий псевдонім – Олександр "Ангел" Педан.

З 2008 по травень 2011 року був разом з Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою одним з ведучих ранкового шоу "Підйом" на Новому каналі. Цю трійцю ведучих називають однією із найуспішніших за весь час існування ранкового шоу на Новому каналі.

У 2008 році вів шоу "Україна сльозам не вірить" з Машею Єфросиніною та Сергієм Притулою, Дмитром Коляденком, Андрієм Доманським, Анастасією Касиловою та ведучим Сергієм Кузіним.

У 2010-2011 році був суддею шоу "Співай, якщо зможеш" з ведучими Сергієм Притулою та Машею Єфросиніною.

У 2011 році став ведучим екстремального шоу "Я – Герой!" з Сергієм Притулою та чемпіонкою світу зі спортивної гімнастики Лілією Подкопаєвою. Також у 2011 році Олександр Педан стає ведучим шоу "Інтуїція" – свого першого сольного проєкту на Новому каналі.

З березня по червень 2012 року вів шоу "Пакуй валізі", в якому приміряв безліч образів: Леді Гага, Божевільний Капелюшник з "Аліси в країні чудес", грізний Пірат, колоритна Циганка, Балерина, Даішник, Хрещений батько, Гаррі Поттер, Супермен та інші. За 12 програм сезону змінив 16 образів.

У березні 2012 року Олександр Педан стає суддею у шоу "Хто зверху?". Ведучі проєкту жартома називають Педана "голос зверху", "верховний суддя", оскільки Педан не з'являється в кадрі, а глядачі чують тільки його голос.

Влітку 2012 року разом з Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою вів шоу "КабріоЛіто".

10 березня 2013 року на Новому каналі стартував інформаційно-розважальний вечірній проєкт "Педан 0 Притулку Шоу". Педан став ведучим та креативним продюсером шоу разом із Сергієм Притулою.

З 2014 року веде проєкт "Серця трьох".

2014-2015 - ведучий у двох сезонах програми "Дешево та сердито". У шоу Олександр мав завдання з гумором шукати можливості економії у всіх галузях.

У 2016 році разом із Дмитром Танковичем був ведучим Національного відбору на Євробачення 2016, де перемогла Джамала.

Восени 2016 разом із гіпнотизером Володимиром Юхимовим вів шоу "Зірки під гіпнозом".

Хобі. Активні види спорту – футбол (грає у складі ФК "Маестро"), баскетбол, дайвінг. Відкрив для себе гольф, сквош та сноуборд.

Сім'я. Дружина – Інна Педан, викладач англійської мови в одній із гімназій Києва. Дочка - Валерія (нар. 2005). Син - Марк (нар. 2016).

22.02.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 13 Квітня 2024г (Сб):