RU

Потап (Потапенко Олексій)

Реп-виконавець, композитор, продюсер, шоумен

Потап
Джерело фото: instagram.com/realpotap
Дата народження: 08.05.1981

Потап (наст. ім'я - Олексій Андрійович Потапенко) - український продюсер, автор і виконавець пісень, режисер, сценарист, композитор, телеведучий, майстер спорту з водного поло, тренер вокального шоу на 1+1 "Голос країни". Псевдоніми: ПТП, Аркадій Лайкін.

Місце народження, освіта. Народився 8 травня 1981 року у Києві. Після закінчення школи вступив до Київського національного університету фізичного виховання та спорту. У Національному економічному університеті здобув другу вищу освіту.

Кар'єра. Став засновником проєкту "ТО KIEV-NRGO", який об'єднує групи "Вход в Сменной Обуви", Ugo та New'Z'cool.

У 2006 році спільно з Настею Каменським створив дует "Потап і Настя", в якому Олексій виступає як продюсер, виконавець, автор текстів і музики, режисера і сценарист кліпів. Вже за рік стає лауреатом фестивалю "Нові пісні про головне", як автор хіта "Не пара".

На III Всеросійському конкурсі "П'ять зірок" у вересні 2007 року дует став переможцем і був удостоєний виконати гімн Олімпіади-2014 у Сочі.

Член журі у шоу "Зірка+Зірка" та учасник гумористичного шоу "ГПУ" на телеканалі 1+1.

У 2015 році Потап став одним із тренерів у другому сезоні українського шоу "Голос. Діти" та тренером у гумористичному проєкті "Ліга сміху" на телеканалі 1+1.

У 2015 році Потап став одним з тренерів у шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1, брав участь у сезонах 2015-2020 років.

У 2017 році Потап та Настя Каменських оголосили про те, що ставлять творчість дуету на паузу та розпочинають власні сольні проєкти: ПТП та NK відповідно.

У 2020 році Потап спільно зі співачкою NK (Настей Каменських) стали наставниками в десятому сезоні шоу "Голос країни".

Продюсування. Потап керує власним продюсерським центром MOZGI Entertainment, який представляє дует "Потап і Настя", гурт "Время и Стекло", співачку Мішель Андраде та Аркадія Лайкіна. Є продюсером, автором пісень, режисером і сценаристом кліпів усіх проєктів MOZGI Entertainment.

Сім'я. Перша дружина (з 1999 до 2014 року) Ірина Анатоліївна Горова - за фахом фінансист, співпродюсер MOZGI Entertainment. Син Андрій Олексійович Потапенко (2008 р.н.). У 2014 році Олексій Потапенко та Ірина Горова розлучилися.

23 травня 2019 року одружився з Настею Каменських.

03.04.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 28 Травня 2024г (Вт):