RU

Молочний Андрій

Шоумен, резидент Comedy Club

Молочний Андрій
Дата народження: 02.05.1978

Андрій Сергійович Молочний – колишній український актор, автор та співпродюсер скетч-шоу "Файна Юкрайна", історико-гумористичного серіалу "Рюрікі". Учасник гумористичного колективу Дует імені Чехова, резидент Comedy Club.

Відомий своїми українофобними заявами та підтримкою російської агресії в Україні. З 2014 року живе та працює в Росії.

Місце народження. Освіта. Народився у Коростені Житомирської області. Після школи вступив до Київського сільськогосподарського університету на спеціальність "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Кар'єра. Грав в університетській "кавеенівській" команді "На Ушах", яка ставала чемпіоном Вищої української ліги КВК.

З команди "На Ушах" перейшов до луганського "Ва Банку", з яким знову став чемпіоном Вищої української ліги. Поєднуючи трудову діяльність з КВК, Молочний дістався команди "Аляска", де на нього незабутнє враження справив Антон Лірник, його майбутній партнер за комедійним проєктом "Дует імені Чехова".

З "Аляски" Андрій пішов у 2005 році для того, щоб займатися бізнесом. 

У 2006 році Андрій Молочний стає одним з ініціаторів створення української версії популярного російського стендап-шоу Comedy Club. Зібравши однодумців — Антона Лірника, Максима Бахматова, Молочний займається організацією творчого ядра майбутнього колективу.

Весною 2006-го створюється "Дует імені Чехова". А вже у червні дует розпочинає виступи у складі Comedy Club UA. Проєкт стартував на каналі Інтер, пізніше перебрався на 1+1, а у березні 2008-го його нові випуски стали виходити на Новому каналі.

З 2008 року разом із колегою з "Comedy Club UA" Сергієм Притулою ("Тернопільським Сірим") бере участь у комедійному телепроєкті "Файна Юкрайна" на Новому каналі. В ефір вийшло 100 серій.

Навесні 2010 року проєкт Comedy club UA закривається, але на його місці Молочний разом з Comedy club Production відкриває оновлену версію стенд-ап шоу Real Comedy. "Дует ім. Чехова" стає почесним резидентом цього проєкту, Антон Лірник стає режисером-постановником, а Молочний - генеральним продюсером. Зйомки проєкту проводила студія "Молочний продакшн". Проєкт виходив на телеканалах ICTV та 2+2.

З 22 січня 2011 року студія "Молочний продакшн" випускає в ефір телеканалу ICTV історико-гумористичний серіал "Рюрікі". На серпень 2011 року вийшло 25 серій.

Андрій Молочний грав також у російському телевізійному комедійному серіалі "Масквичі", який виходив на телеканалі НТВ із 16 травня 2010 року.

З 6 жовтня 2013 року посідав місце члена журі у шоу "Як дві краплі" на телеканалі Україна.

Громадянська позиція. Під час російської збройної агресії проти України разом з Антоном Лірником продовжує активно виступати у Росії на корпоративах, телебаченні та у зйомках Comedy Club.

Відомий своїми українофобними заявами та підтримкою російської агресії в Україні. 

Сім'я. Одружений, має чотирьох синів: Андрія, Дмитра, Олександра, Бориса та доньку Варвару.

27.03.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 28 Травня 2024г (Вт):