RU

Лірник Антон

Шоумен, резидент Comedy Club

Лірник Антон
Дата народження: 23.09.1976

Антон Анатолійович Лірник – російський шоумен, сценарист та телеведучий українського походження, музикант, резидент Камеді клаб, учасник "Дуету імені Чехова", режисер та продюсер.

Місце народження. Освіта. Народився у Кропівницькому. Там же закінчив школу, де навчався у класі із фізкультурним ухилом. Вступив до кіровоградського інституту на факультет журналістики. Там відучився лише два роки, після чого перейшов до іншого інституту, де сліди його освіти губляться.

Кар'єра. За час життя у рідному місті відзначився участю у найуспішнішій місцевій команді КВК "Гольфстрім" (за деякими даними - "СКІФ", але це, схоже, одна команда). Однак, попри те, що команда начебто була гарною, особливих досягнень вона не мала. Принаймні по телевізору її ніхто не бачив.

Також Антон відзначився роботою на місцевих телеканалах, де набув неоціненного досвіду та зарплати. Розчарувавшись у провінційному житті, 2000 року вирушив до Києва, там працював на радіостанціях як ведучий, вів на каналі Інтер авторську програму та писав сценарії для художніх фільмів.

Приблизно 2003-го став учасником команди КВК "Аляска". Тут його талант не те щоб розгорнувся поповній, але чемпіоном Вищої української ліги команда стала. Крім того, команда потрапила до Вищої ліги КВК до Олександра Маслякова до Москви, але там двічі посіла у виступах останнє місце.

Саме в команді "Аляска" Лірник познайомився з Андрієм Молочним, майбутнім партнером з комедійного проєкту "Дует імені Чехова".

Взимку 2006 року розпочалася реалізація проекту "Comedy Club Ukraine" - української версії російського стендап-шоу Comedy Club. Одним із тих, хто брав активну участь у його створенні, був Антон Лірник.

Весною 2006-го створюється "Дует імені Чехова". А вже у червні хлопці розпочинають виступи у складі Comedy Club UA. Проєкт стартував на каналі Інтер, пізніше перебрався на 1+1, а в березні 2008-го його нові випуски стали виходити на Новому каналі.

Антон працював над сценаріями комедійного серіалу "Таксі" (ICTV, Україна), виступаючи і продюсером телешоу. Також Антон Лірник співпрацював з телеканалом Інтер, бувши режисером і сценаристом ситкому "Ластівчине гніздо".

З 2015 року Антон Лірник - один із членів журі гумористичного шоу Ліга Сміху. Він був наставником команд "Одеські манси" та "Тріо різні та ведучий" у першому сезоні та "Інародний театр абсурду "Воробушок" та "Тяп-ляп" - у другому. У третьому сезоні Антон Лірник також входить до складу журі.

З березня 2018 року ведучий розважальної програми "Шоу вихідного дня " на телеканалі СТС (Росія).

У 2020 році брав участь у шоу "Маска" на російському каналі НТВ.

Музика. Антон Лірник займається музичною діяльністю, бувши автором текстів та фронтменом гурту "Lirnik Band". Творчий шлях колективу розпочинається із кліпу "Жигулі", який вийшов восени 2011 року.

У грудні 2011 року виходить кліп Лірник на пісню "Зимова" та "Найкраще дитинство".

Книги. У 2014 році побачила світ перша книга Антона Лірника з назвою "Троє в Таїланді, не рахуючи собак", а за сюжетом книги Антона "Троє в Таїланді, не рахуючи собак" створена настільна гра "Наші в Таїланді".

Громадянська позиція. Під час російської збройної агресії проти України разом з Андрієм Молочним продовжує активно виступати в Росії на корпоративах, телебаченні та у зніманнях Comedy Club.

Особисте життя. Перша дружина Тетяна, дочка Марія (померла за 8 років від раку мозку). Друга дружина Валерія Бородіна, дочка Софія. Третя дружина Марина Лірник (Горудько), дочка Марфа, народилася 12 квітня 2017 р.

23.09.2023 р.