RU

Береза Борислав

Екснародний депутат України

Береза Борислав
Джерело фото: view.phtmlLIGA.net
Дата народження: 13.06.1974

Борислав Юхимович Береза – народний депутат України VIII скликання, голова інформаційного відділу Правого сектору (2014).

Місце народження. Освіта. Народився у Києві, закінчив Київський торговельно-економічний університет.

З 1991 по 1993 рік мешкав в Ізраїлі, після чого повернувся до України.

Кар'єра. Займався консалтинговим бізнесом у міжнародній сфері.

Надалі займався книготоргівлею, створив літературну агенцію. Вів програми "Книга UA" та "Мандрі" на Першому національному каналі, на Просто радіо - вечірнє шоу "Повний абзац із Бориславом Березою".

Став відомий як глава інформаційного відділу, а згодом офіційний представник руху Правий сектор.

На позачергових парламентських виборах у жовтні 2014 року був обраний народним депутатом від мажоритарного округу № 213 у місті Києві, отримавши 29,44% голосів як самовисуванець. Був членом української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

25 грудня 2014 року рух Правий сектор повідомив, що через завантаженість політичною та законотворчою діяльністю Борислав Береза зняв із себе керівництво інформаційною політикою Правого сектору і більше не має до нього жодного стосунку.

На місцевих виборах 25 жовтня 2015 року балотувався на посаду мера Києва від Партії рішучих громадян, що є членом цієї партії. За підсумками голосування з результатом 8,84% вийшов у другий тур виборів, де його суперником був мер Києва Віталій Кличко (у першому турі отримав понад 40% голосів). У другому турі програв Віталію Кличку, набравши 32,30% голосів виборців.

Сім'я. Одружений, є двоє синів та дочка (2016 р.н.).

16.05.2024 р.