RU

Бондаренко Ганна p

IT підприємець, громадський діяч. Співзасновник групи компаній DeHealth (Велика Британія)

Бондаренко Ганна
Бондаренко Ганна
Дата народження: 22.10.1992

Ганна Володимирівна Бондаренко ІТ підприємець, громадський діяч. Співзасновник групи компаній DeHealth (Велика Британія), що займається створенням Банку Медичних Даних та штучного інтелекту для системи охорони здоров'я. DeHealth UK володіє майновими правами, розробками, технологіями проєкту.

У 2023 році Бондаренко була нагороджена медаллю за безкорисливе служіння Батьківщині від Міністерства оборони України. 

Місце народження. Освіта. Народилася 22 жовтня 1992 року у місті Кропивницький, Україна. 

У 2014 році закінчила Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Факультет педагогіки, психології та мистецтв. 

2023 Select Global Women in Tech (SGWIT) in Washington. 6-місячна Програма SelectUSA Tech у Вашингтоні, орієнтована на міжнародних жінок-засновників, підприємців та керівників технологічного сектору. 

Кар'єра. 2009-2011 рр. Анна Бондаренко скрипалька та солістка камерного оркестру Кіровоградської обласної філармонії, лауреат музичних конкурсів. 

2012-2017 власник бренду дизайнерського одягу Palson Kifot. Бренд з першою колекцією був представлений у шоу-румах Парижа, Мілана, Шанхаю та Дюссельдорфа. Як найкращий креативний директор 2015-2016 року отримала нагороду Vogue It. 

2017-2019 рр. була організатором та продюсером Музичних Благодійних Вечорів, таких як концерт на честь Міжнародного конкурсу для молодих піаністів імені Володимира Горовиця. Імпресаріо та співавтор джазового проєкту Blue Horsе. 

2019-2020 рр. амбасадор, Business Development Manager у Suntri Operation System, USA. 

2020-2021 рр. президент міжнародного консорціуму eHealth, член електронної коаліції України. Ініціатор круглого столу "Захист персональних даних та кібербезпека в системі охорони здоров'я" спільно з РНБО, омбудсменом та іншими партнерами. 

У 2021 році Анна Бондаренко та Денис Цвайг творці DeHealth, Лондон, Британія. 

Компанія DeHealth володар безлічі міжнародних нагород за революційні технології в системі охорони здоров'я отримала визнання на Web-Summit Lisabon, MWC Barcelona, Paris Blockchain Week, MedTech Malta, Select USA Washington та багатьох інших. Також отримала гранти від AWS та GIST. 

В Україні було створено ТОВ "Дехелс" для роботи в рамках пілотного проєкту Askep.Net. До структуризації активів компанія володіла майновими правами Askep.net. Дехелс Україна була створена як юридичне сховище українських розробок компанії. 

2021 Бондаренко власник компанії DeHealth HLT Network, Віргінські острови. 

У 2021 році компанія DeHealth стала учасником Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ІДС). 

У 2022 році Ганна Бондаренко як власник компанії DeHealth і Національний Юридичний Університет імені Ярослава Мудрого оголосили про підписання меморандуму.

Пізніше того ж року Ганна Бондаренко та начальник Департаменту кіберполіції Олександр Грінчак підписали меморандум про співпрацю. 

У 2022 році дві багатомільярдні Web3 компанії Chainlink і Polygon оголосили про спільну співпрацю з DeHealth. 

З 2022 року в команді Бондаренка знаходяться відомі топ менеджери з Big Pharma (Novartis, Lonza, Merck, Roche), колишні співробітники GOOGLE, Facebook. 

2022-2023 рр. Анна Бондаренко з командою DeHealth стала 3-кратним переможцем конкурсів серед найкращих стартапів у рамках програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Українським стартап-фондом за підтримки Міністерства економіки України. 

У 2023 році стала одним із переможців 4 YFN Pitch Day та представляла Україну на виставці МWC (Mobile World Congress) у Барселоні. 

У 2023 р. Бондаренко представляла Україну на Всесвітньому економічному форумі у Давосі (Швейцарія).

2023 р. Бондаренко Ганну запросили як експерта виступити на ХІХ National Cybersecurity Cluster, організованого Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО України спільно з Фондом цивільних досліджень та розвитку США за підтримки Державного департаменту США. Також ключовими спікерами були: МОЗ, НСЗУ, eHealth та CISA. Тема доповіді – "Інноваційні рішення захисту персональних даних. Дані – цінний актив людини та економічний інструмент країни." У своїй доповіді Бондаренко закликала до запровадження кримінальної відповідальності для посадових осіб та високі штрафи для бізнесу за навмисну чи випадкову втрату медичних даних.

Благодійність. З початку війни в Україні допомагає українським госпіталям та медичній службі ЗСУ.

У 2022 році провела Благодійний концерт у Франції, присвячений українцям страждаючим від російської агресії за участю французьких музикантів. Усі зібрані гроші, понад 30 тис. євро, передані для гуманітарної допомоги Україні. 

У серпні 2023 року Ганна Бондаренко з фондом Дехелс спільно з партнерами МОЗ Ізраїлю передала тонни медикаментів на більш ніж 100 млн.грн. 

Відзнаки та нагороди. 2020 р. – медаль Сенату Франції, Франція.

2023 – медаль за безкорисливе служіння Батьківщині, Україна.

26.09.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 24 Травня 2024г (Пт):