RU

Барський Борис

Поет, режисер, актор комік-трупи "Маски"

Барський Борис
Дата народження: 22.09.1959

Борис Володимирович Барський – український режисер, актор, поет. Учасник комік-трупи "Маски". Режисер та директор одеського театру "Маски". Народний артист України (2009).

Місце народження. Освіта. Народився 22 вересня 1959 року в Одесі. 1981 року закінчив факультет атомної енергетики Одеського політехнічного інституту. 1992-го отримав диплом ГІТІСу за спеціальністю "режисура естради та масових вистав".

Кар'єра. У період роботи інженером Борис Барський відвідував студію пантоміми. Поступово це захоплення набуло професійного відтінку, він став багато гастролювати. Спільні поїздки містами з режисером та клоуном В'ячеславом Полуніним Барський завжди згадує з великим теплом та вдячністю, вважаючи знаменитого клоуна одним зі своїх вчителів. 

З 1984 року по сьогодні працює одним з провідних акторів одеської комік-трупи "Маски", яку очолює Георгій Делієв.

Знявся у всіх 80 серіях "Маски-шоу", у фільмах "Сім днів з російською красунею", "Особисте життя офіційних людей" та ін., "Особливо одружений таксист" та ін.

Борис Барський брав участь у таких проєктах, як "Зоряний дует", "Ігри патріотів", "Танці зі зірками" та інші телевізійні програми.

У 2008 році як підтримка українських олімпійців був присутній у Пекіні.

Книги Борис Барський - автор п'яти п'єс та чотирьох збірок віршів. Серед збірок поезії - "Ліризми", "Бальзам для мізків", "Ліричні вірші про любов до різноманітних жінок", а також книга для дітей та дітей "Понарошки". Перша книга прози "Чорні котики" (2011). Ліричний музичний альбом "Левовий кашель".

Регалії. Народний артист України (2009), член Спілки кінематографістів України.

Сім'я. З дружиною Наталією (1958) разом з 1980 року познайомилися в студії пантоміми, де вона була його особистим костюмером. Працювала хіміком в Одеському науково-дослідному інституті. Діти: дочка Анастасія (нар. 1983), син Костянтин (1984–2010).

22.09.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 19 Червня 2024г (Ср):