RU

Гацько Василь

Екс-лідер партії ДемАльянс, екс-депутат Київради

Гацько Василь
Джерело фото: dem-alliance.org
Дата народження: 18.09.1982

Василь Миколайович Гацько – екслідер партії ДемАльянс, ексдепутат Київради.

Місце народження. Освіта. Народився на Луганщині у родині шахтарів. У старших класах записався до боксерського клубу "Динамо" у Луганську, і за кілька місяців став чемпіоном Луганської області з боксу. У 1999 році вступив до Київського національного економічного університету, де вивчав економіку, писав також наукові праці з питань психології та філософії.

На початку 2004 р. Гацько очолив київське відділення молодіжного руху Студентська хвиля. Під час помаранчевої революції командував загоном молоді з різних регіонів України, котрі приїхали до Києва захищати право на чесні вибори.

Кар'єра. З 2005 року працював молодшим науковим співробітником Національного інституту стратегічних досліджень. Спеціалізувався на економічній аналітиці. Працював у групі з підготовки щорічного послання президента до Верховної Ради.

Грудень 2005 р. – Гацька обрано головою громадської організації Демократичний Альянс. За собою привів до організації команду активної молоді з різних областей України.

2011 року ДемАльянс стає партією, а Гацько – головою нової політичної сили.

У травні 2014 року після Революції гідності на виборах до Київради двох представників ДемАльянсу було обрано депутатами міськради, у тому числі Гацька. У Київраді він був членом постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

2019 року Василь Гацько та політична партія Демократичний альянс підтримали кандидатуру лідера Самодопомоги та мера Львова Андрія Садового на чергових виборах президента України 31 березня.

Після виборів 2019 року пішов із політики.

Сім'я. Одружений, виховує двох синів та доньку.

18.09.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):