RU

Гайдай Сергій

Політтехнолог

Гайдай Сергій
Джерело фото: LIGA.net
Дата народження: 22.09.1965

Сергій Миколайович Гайдай – політтехнолог.

Місце народження. Освіта. Народився 22 вересня 1965 року. Після школи вступив до Одеського морехідного училища технічного флоту. Навчався в Одеському гідрометеорологічному інституті на гідрологічному факультеті за фахом океанолога: фізика та хімія моря. На другому курсі інституту пішов до армії. Служив у Середній Азії у військах ППО. Потім навчався у Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого на спеціальності оператор кіно та телебачення.

Професійна діяльність. Директор зі стратегічного планування соціально-інжинірингової агенції Гайдай.Ком. Фахівець з політичних технологій та з реклами.

У політичному портфоліо – робота у виборчих кампаніях Віктора Ющенка (2002 року – з виборів до Верховної Ради, 2004-го – президентів), Анатолія Кінаха (2004-го – президентів), російської опозиціонерки Ірини Хакамади (2003- м – до Держдуми), Петра Порошенка, Миколи Катеринчука та інших кандидатів у народні депутати України (2002-го).

У 2006 році займався виборчою кампанією проєкту Громадянський актив Києва (лідер проєкту – Олександр Пабат, спонсором називають київського бізнесмена Андрія Іванова та його бізнес-партнера та нардепа Василя Хмельницького). ДАК пройшов до законодавчого органу столиці. Того ж року працював із кандидатами у мери Черкас та Кропівницького.

У 2008 році вів Катеринчука до мерів Києва, а його однойменний блок – до Київради. Катеринчук мером не став, блок до міськради пройшов.

У 2014 році входив до стратегічної групи виборчого штабу партії Народний фронт на виборах до Верховної Ради.

У 2015 – вибори до Київської міської ради, входив до стратегічної групи політичної партії УКРОП.

На сьогодні в активі Сергія Гайдая розробка, керівництво та участь у понад 80 виборчих кампаніях різного рівня.

Сім'я. Одружений. Має двох дітей.

Хобі. Альпінізм, пригодницький трекінг, здоровий спосіб життя, антропологія.

22.09.2023 р.