Холоденко Наталія p

Психологиня, тренер особистісного розвитку, кандидат філософських наук

Холоденко Наталія
Дата народження: 15.01.1983

Наталія Холоденко – відома українська психологиня, авторка численних тренінгів та майстер-класів у сфері психологічного та особистісного розвитку. Засновниця Міжнародного центру психології, що спеціалізується на підготовці фахівців-психологів.

Місце народження. Освіта. Наталія Холоденко народилася у Черкасах в родині інженера та майстрині спорту. З дитинства вона почала проявляти інтерес до психології, що згодом, зрештою, і визначило її професійний шлях.

Здобула освіту на факультеті психології Черкаського національного університету, а потім продовжила навчання закордоном, зокрема в Erickson University International (Канада), Міжнародній асоціації позитивної терапії в Німеччині та Авторській школі академіка Т. Яценка. У 2011 році стала кандидатом філософських наук.

Кар’єра. Наталія має понад 17 років практичного досвіду роботи в психології. Її кар'єра розпочалася приватною практикою та першістю в Україні у наданні психологічних послуг онлайн. Участь у телепроєкті «Все буде добре» на телеканалі «СТБ» у ролі консультанта з психології дала початок її успішній кар'єрі на телебаченні, яка ознаменувалась співпрацею з провідними українськими каналами.

У 2017 році Наталія Холоденко, взяла участь у проєкті «Танці з зірками» на телеканалі «1+1». Цей крок вимагав значних вольових, психологічних та фізичних зусиль. Проте це того вартувало: участь у цьому шоу не лише збільшила її популярність, але й продемонструвала її особистісну багатогранність, яскравіше проявивши не тільки здібності в області психології, але й виявивши творчі таланти.

Наталія вела шоу «Половинки» на «Новому каналі» (2015 -2017), де здобула високу оцінку від глядачів, і церемонії «Віва» з 2015 по 2018 рік.

Водночас у 2017 році Наталія заснувала Міжнародний центр психології, акцентувавши увагу на якості послуг у цій галузі. Її робота у центрі охоплює розробку тренінгів і майстер-класів, спрямованих на підвищення ефективності професійної діяльності в області психології. Крім того, Наталія індивідуально консультує бізнесменів і топ-менеджерів вітчизняних та транснаціональних корпорацій, а також постійно розробляє та популяризує доступні і безкоштовні навчальні матеріали для широкого загалу людей, які так само потребують професійної підтримки висококваліфікованого психолога. Нині армія користувачів її навчальних терапевтичних програм нараховує понад два мільйони з понад сорока країн світу.

З 2018 по 2020 рік Наталія була частиною телешоу «Без паніки» на телеканалі «Україна», продовжуючи демонструвати свій талант у різнопланових проєктах. У 2021 році вона взяла участь у двох популярних проєктах: «Ліпсинг бал» на «1+1» у ролі Нетти Барзілай та як гостьова зірка у шоу «Маска» на телеканалі «Україна».

Активність в соцмережах. Кількість підписників у соціальних мережах Наталії Холоденко (березень 2024): понад 935 тисяч у Facebook, 355 тисяч на YouTube, майже 490 тисяч у TikTok, більше ніж 684 тисячі в Instagram та понад 60 тисяч у її Telegram-каналі.

На сторінці у Facebook, у розділі «відгуки про професійну діяльність», зібрано понад 1000 відгуків зі середньою оцінкою 4,7 із 5. Ці відгуки свідчать про позитивне сприйняття та вплив її роботи серед аудиторії.

Цікаві факти. Вона активно веде свої сторінки в соціальних мережах, вдало міксуючи фахову інформацію з розважальним жанром - жартами, кепкуванням, самокритикою, відвертістю і чесністю про себе та свою родину, що особливо сильно зворушує та ще більше приваблює її шанувальників. Вона має активно проявлену патріотичну позицію та систематично провадить численні проєкти з допомоги армії та дітям-сиротам. Одне з її захоплень — кінний спорт.

Висловлювання. Наталія часто підкреслює важливість жити життя за власними правилами та сміливість любити і проживати емоції повністю. Вона вважає, що саме дії людини – це основний спосіб взаємодії зі світом, а щастя полягає не в очікуванні, а в активних вчинках у досягненні поставлених цілей.

Особисте життя. Наталія має старшого сина Ларіона та доньку Вів'єн.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):