RU

Івангай

Український відеоблогер, летсплеєр і музикант

Івангай
Джерело фото: скриншот из видео
Дата народження: 19.01.1996

Івангай (англ. EeOneGuy ; справжнє ім'я - Іван Романович Рудський) – український відеоблогер, летсплеєр і музикант. З 2014 року є одним із найпопулярніших відеоблогерів рунета. З 2019 випускає музику в жанрі EDM під псевдонімом AWEN (раніше - IVAN).

Місце народження. Освіта. Народився 19 січня 1996 року в селі Олександрія, Широківського району, Дніпропетровської області.

У старших класах Іван переїхав до району Кривого Рогу – селище Інгулець. У школі (гімназія №127) вважався відмінником. Навчався у Дніпропетровському національному університеті на факультеті прикладної математики, але, покинувши навчання, переїхав до Москви (Росія).

У 2017 році вступив до бакалавра на факультет електроніки та інформаційних технологій Варшавського політехнічного університету (в англомовну групу).

Творчість. 19 березня 2013 року зареєстрував свій канал під назвою EeOneGuy на YouTube. Перше відео, яке він випустив, називалося "Інший погляд на Майнкрафт".

У 2015 році брав участь у зйомці YouTube Rewind, рекламної кампанії Lenovo та фестивалі Videofan, став переможцем премії "Лайк-2015", що проходила в рамках фестивалю "Відфест" у номінації "Лайк за лайфстайл".

Іван вважається одним із найбільш затребуваних відеоблогерів Рунета. За даними аналітичного сервісу VSP Stats за квітень 2016 року, передбачуваний місячний дохід Рудського склав близько 20 тис доларів. Аудиторію Іван привертає різними способами - співає в караоке, грає в популярні ігри, коментуючи їх, робить щось на спір, відповідає на запитання передплатників, показує нескладні фокуси і трюки або жартує на камеру. Деякі назви його роликів характеризують сюжети - "Тролінг школярів у "Копатель Онлайн", "Я малюю як кретин", "Упороті кривляння", "Пісня задрота". У загальносвітовому рейтингу на початок 2016 року його канал випереджав офіційні акаунти NBA, Енріке Іглесіаса, видання Леді Гаги і Vice.

У 2016 році спільно з Сашком Спілберг та Мар'яною Ро зіграв одну з головних ролей у фільмі студії Bazelevs (продюсер Тимур Бекмамбетов) – "Зламати блогерів" (реж. Максим Свєшніков).

У травні 2016 року журнал "Коммерсантъ Деньги" опублікував статтю "Податок на кривляння", де оцінив передбачуваний річний дохід Івана від партнерської програми YouTube у 300 тис доларів.

Під час візиту до Москви в червні 2016 року глава YouTube з європейського, близькосхідного та африканського регіонів Стівен Наттел назвав Івангая найпопулярнішим у Росії блогером.

У листопаді 2016 року кількість передплатників каналу Івана перевищила 10 млн осіб, внаслідок чого він став володарем алмазної кнопки від YouTube, а загальна кількість переглядів його відеороликів на цей момент перевищила 2 млрд.

4 січня 2019, після тривалої відсутності, випустив сингл під назвою My Heart. Робота на YouTube менш ніж за добу зібрала понад 5 млн переглядів, понад 850 тис лайків та 300 тис коментарів, а на канал підписалося понад 100 тис осіб.

Станом на 2017 рік його канал на YouTube очолює список найпопулярніших російськомовних відеоканалів. Він має більш ніж 12 млн передплатників та майже 2 млрд переглядів. 

4 січня 2019 року після тривалої відсутності випустив пісню під назвою "My Heart" під псевдонімом IVAN. Робота на YouTube менш ніж за добу зібрала понад 5 млн переглядів, понад 850 тисяч лайків та 300 тисяч коментарів.

1 травня 2020 Івангай виклав ще один влог на своєму каналі, в якому пояснив, де пропадав в останні два роки. Крім того, він створив трек із мемів. Усього за кілька годин ролик вийшов у топ трендів російськомовного YouTube.

2 травня 2021 року блогер заявив, що автор інтерв'ю Юрій Дудь вирізав з відео "головний меседж". За словами Івана Рудського, його бабуся – жертва Голодомору, а дідусь – репресії НКВС. До того ж Іван пояснив, що "РФ віджала в України їхню територію (Донецьк, Луганськ, Крим) ціною тисяч життів...".

Особисте життя. Перебував у близьких стосунках із Мар'яною Рожковою. Вона також є відеоблогером на YouTube. Наприкінці 2016 року стало відомо, що пара розлучилася.

04.01.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 27 Травня 2024г (Пн):