RU

Катерина Олександрівна Осадча - журналістка, модель, ведуча програми "Світське життя", "Голос країни", "Голос.Діти" на телеканалі "1+1".

Місце народження. Освіта. Народилася 12 вересня 1983 року у Києві. Крім занять у школі, Катерина Осадча займалася музикою та танцями (танцювала у хореографічному ансамблі "Соколи"). Заочно закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кар'єра моделі. У тринадцять років розпочала професійну кар'єру моделі, закінчила школу моделей агенції "Багіра". У 14 років, після закінчення дев'ятого класу, вирушила на три місяці на зйомки до Токіо. Пізніше були зйомки у НімеччиніАнгліїФранції. Випускні іспити у школі Катерина Осадча склала екстерном через напружений знімальний графік у Парижі. У 18 років Осадча закінчила модельну кар'єру та повернулася жити в Україну.

Кар'єра телеведучої. За кілька місяців освоїла українську мову, відвідувала дикторські курси, вивчала контент різних каналів та шукала свій формат.

Перший досвід телевізійної журналістики з'явився після роботи позаштатним кореспондентом Першого національного каналу.

У 2005 році Катерина Осадча пройшла кастинг і стала ведучою проєкту "Світські хроніки" на телеканалі Тоніс.

З березня 2007-го – ведуча програми "Світське життя" на Першому національному.

З серпня 2008-го – ведуча програми "Світське життя" на каналі "1+1".

У 2009 році брала участь у другому сезоні програми "Танцюю для тебе" на каналі "1+1" з партнером Андрієм Крисем.

З 2012 року ведуча шоу "Голос країни" на "1+1". Була ведучою у 1-3 та 6-13 сезонах.

У 2012 році на каналі стартувало талант-шоу "Голос. Діти", в якому роль Осадчої як ведучої змінилася - вона допомагала дітям впоратися з хвилюванням перед виходом на сцену.

З 11 жовтня 2015 року була ведучою шоу Маленькі гіганти на "1+1".

31 жовтня 2017 року Катерина Осадча стала членом журі на реаліті-шоу "Модель XL" каналу "1+1". Разом із дизайнером Андре Таном, хореографом Владом Ямою та латвійською моделлю Тетяною Мацкевич обирали обличчя колекції "A.Tan+" серед пишних дівчат.

У березні 2024 році Катерина Осадча стала ведучою проєкту "Пісня мого життя" на "1+1", у якому знаменитості вгадуватимуть улюблені пісні одна одної. Проєкт - адаптації розважального проєкту Фінляндії Song Of My Life.

Соціальні проєкти. У 2022 році Катерина Осадча об’єднала сили з телеканалом "1+1" та оголосила народний пошук людей, з якими було втрачено зв’язок через вторгнення російських окупантів на територію України. Катерина Осадча створила телеграм-канал "Пошук зниклих", який масштабувався у соціальний проєкт під назвою "Знайти своїх".

Рейтинги. Фірмовий "атрибут" Катерини Осадчої - неймовірно вигадливі капелюхи та капелюшки.

У 2007 році посіла 96-те місце у рейтингу "100 найвпливовіших жінок України", представленому журналом "Фокус".

У 2009 році капелюшок Катерини Осадчої у вигляді ворони, що сидить на гілці, був відзначений британською газетою The Daily Telegraph як один з найекстравагантніших на королівських кінних стрибках "Royal Ascot".

2021 року Катерина Осадча увійшла до ТОП-100 успішних жінок України за версією журналу NV.

Особисте життя. Катерина Осадча у 2001 році вийшла заміж за бізнесмена та екснародного депутата від Партії зелених Олега Поліщука. У вересні 2002 року народила від нього сина Іллю. У 2004 році розлучилася з чоловіком.

З 2017 року одружена з телеведучим, актором та продюсером Юрієм Горбуновим. 18 лютого 2017 року у пари народився син Іван. 19 серпня 2021 року у пари народився другий син Данило.

08.04.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 28 Травня 2024г (Вт):