RU

Корж Ігор p

Голова громадської організації "Європейський шлях України"

Корж Ігор
Дата народження: 22.09.1971

Ігор Корж громадсько-політичний діяч, голова Громадської організації "Європейський шлях України". Засновник та директор БФ "Мистецька ініціатива", Почесний президент "Асоціації друзів "ОХМАТДИТ", Генеральний директор консалтингової компанії RMC Group, музичний та кінопродюсер.

Місце народження. Освіта. Народився 22 вересня 1971 року у Харкові. Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство" та Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Професійна діяльність. З 1994 р. - засновник Торгового дому "КІНК".

У 2000 р. зайнявся продюсерською та промоутерською діяльністю у шоу-бізнесі. Заснував "Продюсерський Центр Ігоря Коржа".

У 2008 р. переїхав до Києва.

З 2002 по 2015 р. – автор та виконавець власних пісень, записано 7 музичних альбомів.

З 2015 до 2017 р. – робота в компанії "Квартал Концерт" як продюсер і керівник проєктів.

У 2017 р. заснував консалтингове агентство RMC Group, яке спеціалізується на розробці та реалізації бізнес та політичних стратегій, створенні та просуванні персональних брендів.

Громадська діяльність. У квітні 2014 р. Ігор Корж заснував Благодійний фонд "Мистецька ініціатива", який поставив собі за мету - надавати допомогу у найбільш гострих питаннях, які виникали у цей важкий для України період, одразу після Революції Гідності та на початку війни на Донбасі.

Фонд провів низку масштабних заходів, серед яких великий концерт "Єдина країна" у Національному палаці "Україна", зібрані від якого кошти були адресно направлені дітям Героїв "Небесної сотні", благодійна кампанія зі збирання коштів для поранених в іловайській трагедії тощо.

З 2015 року діяльність фонду зосереджена на допомозі ПДВ "Охматдит", зокрема, відділенню педіатрії та молодшого дитинства.

Проведено капітальний ремонт та утеплення будівлі, замінено вікна, двері та санвузли. Регулярно оновлюються меблі та медичне обладнання. Також на постійній основі надається допомога у вигляді медикаментів, продуктів харчування, адресна матеріальна допомога малозабезпеченим сім'ям із дітьми зі складними хронічними захворюваннями. Докладніше про діяльність фонду на сторінці Ігоря Коржа на Facebook.

У 2020 році заснував Громадську організацію "Європейський шлях України". Основними цілями організації є сприяння європейській (ЄС) та євроатлантичній інтеграції (НАТО) України, а також побудова вільного громадянського суспільства.

З 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення Росії, ГО "Європейський шлях України" та БФ "Мистецька ініціатива", очолювані Ігорем Коржем, системно надають допомогу військовим, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), сім'ям з дітьми, які постраждали, також продовжується робота необхідних потреб ПДВ "Охматдит".

Цитати: "Вільний лише той, хто має можливість обирати. Той, кому нав'язують вибір, є рабом".

"Єдина диктатура, яку можна прийняти – це диктатура здорового глузду і свободи вибору. Ніяка влада не повинна бути вищою за права і свободи людей. Держава існує для людини, а не людина для держави".

"Репутація – головний актив особистості на ринку з високою конкуренцією. А персональний бренд – це те, завдяки чому люди запам'ятовують вас, обирають вас, довіряють вам".

"Єдина людина, з якою ти маєш порівнювати себе - це ти в минулому".

"Єдина людина, краще за яку ти маєш бути - це той, хто ти є зараз".

"Сенс життя - постійно прагнути кращого, отримуючи задоволення від процесу".

"Справжнє лідерство полягає в тому, щоб спокійно і ясно вміти пояснити, чому було ухвалено те чи інше рішення".

Сім'я. Одружений. Виховує трьох синів.

Захоплення. Футбол, мандрівки, кінематографія, кулінарія, світова історія.

08.06.2023 р.