RU

Кузін Ігор

Заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України

Кузін Ігор

Ігор Володимирович Кузін заступник міністра охорони здоров'я головний державний санітарний лікар України, лікар-епідеміолог.

Місце народження. Освіта. Народився у Донецьку. У 2007 закінчив Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність – "Медико-профілактична справа".

У 2016 році закінчив Медичний університет "Проф. д-р Параскеви Стоянов" (Варна, Болгарія), магістр "Громадське здоров'я та управління у сфері охорони здоров'я".

У 2016 закінчив дворічну Південно-Кавказьку програму у підготовці з польової епідеміології та лабораторних досліджень, Національний центр контролю захворювань та громадського здоров'я, Тбілісі, Грузія.

У 2020 р. закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр "Публічне управління та адміністрування".

Кар'єра. У 2007-2009 роках – керівник відділу комунальної гігієни Нахімовської районної санітарно-епідеміологічної станції м. Вінниця.

У 2009-2010 роках – лікар із комунальної гігієни Севастопольської міської санітарно-епідеміологічної станції.

У 2010-2012 р. керівник організаційного відділу Севастопольської міської санітарно-епідеміологічної станції.

У 2012 науковий співробітник лабораторії епідеміології парентеральних вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського АМН України".

У 2012-2017 роках – завідувач Центру моніторингу та оцінки виконання програмних заходів щодо протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу ГУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".

З 2014 резидент сьомої когорти Південно-Кавказької програми з прикладної епідеміології та лабораторії (SC-FELTP, Грузія).

З 2014 року аспірант лабораторії епідеміології парентеральних вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського АМН України".

З березня 2017 заступник генерального директора з координації програмних заходів та стратегічного розвитку ГУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України".

З травня 2018 - заступник генерального директора ГУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України".

З грудня 2019 р. виконувач обов'язків директора ГУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України".

Лютого 2021 заступник генерального директора ГУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України".

У травні 2021 р. обраний заступником голови Європейської мережі Міжнародної асоціації національних інститутів громадського здоров'я (IANPHI).

З 2 червня 2021 року – заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України.

14.09.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):