RU

Ребрик Лілія

Телеведуча, актриса

Ребрик Лілія
Джерело фото: facebook.com/Лилия Ребрик

Лілія (Ліліана) Іванівна Ребрик – українська актриса та телеведуча.

Місце народження. Освіта. Народилася у Чернівцях. У 2001 році закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

Спортивна кар'єра. З п'яти років почала займатися художньою гімнастикою. За 11-річну спортивну кар'єру досягла значних результатів – стала майстром спорту.

Творча кар'єра. Зіграла в Молодому академічному театрі у багатьох спектаклях: Соню у "Дяді Вані", Душу Єлизавети в "Марії Стюарт", Коломбу в "Голубці" за п'єсою "Коломба" Жана-Ануя, Сьюзен у "Empty trash". В акторській кар'єрі є кіноролі - у фільмах: "Казки для дорослих дальтоніків" (режисер - Леонід Бухтіяров), "Диявол з Орлі" (режисер - Оксана Байрак), "Арфа для коханої", "Льод у кавовій гущі", "Чоловік для життя", "Почаїв", "Діви ночі", "Метаморфози" та ін. Серіали за участю Лілії: "Дві сторони однієї Анни", "Рідні люди", "Ангел-охоронець", "Кава та інспектор" та "Не ангели", "Останній москаль", "Догори дриґом", "Папаньки", "Копи на роботі", "Великі Вуйки", "З ким поведешся".

З 2004 року працювала на телеканалі СТБ.

У 2006 році стала ведучою "Прогноз погоди".

З 2008-го – ведуча національного талант-шоу "Танцюють всі!".

З 2009-го - вела програму "Неймовірні історії кохання".

У 2011 році посіла 2 місце у телешоу "Танці із зірками" на телеканалі СТБ у парі з Андрієм Диким.

З 2017 по 2022 – ведуча ранкової програми "Ранок з Україною" на телеканалі Україна у парі із Сергієм Зеніним.

С 2022 року - ведуча проєктів "Ранок Вдома" та "Дочекаюсь" на телеканалі "Дім".

Сім'я. 23 грудня 2011 року вийшла заміж за свого партнера по шоу "Танці з зірками" Андрія Дикого. 30 серпня 2012 року у пари народилася дочка Діана. 30 квітня 2018 року народилася дочка Поліна. 15 березня 2024 року у пари народилася дочка Аделіна.

16.03.2024 р.