RU

Мілявська Лоліта

Співачка, актриса

Мілявська Лоліта
Джерело фото: www.lolita.su
Дата народження: 14.11.1963

Лоліта Марківна Мілявська (уроджена – Горелік, сценічний псевдонім – Лоліта) – російська співачка, актриса, телеведуча та режисер.

7 січня 2023 року проти Мілявської було введено санкції РНБО. Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, заборону на виведення капіталу і позбавлення державних нагород.

Місце народження, молоді роки. Народилася у Мукачеві Закарпатської області. Дитинство та юність пройшли у Києві. Мама, співачка, працювала у джаз-бенді. Батько працював разом з мамою конферансьє, диригував оркестром. Під час гастролей батьків маленька Лоліта виховувалась у бабусі.

1972 року батьки розлучилися, 1974-го батько емігрував за кордон. Після його від'їзду кар'єра матері була закінчена. Після закінчення школи Лоліта пробує співати в колективі у мами, знайомиться з Іриною Понаровською, бере в неї перші уроки вокалу і працює бек-вокалісткою. Вступає до Тамбовського інституту культури на режисерський факультет.

Кар'єра з Цекало... 1985 року Лоліта закінчує інститут. Режисерський факультет допоміг їй і як актрисі-початківцю. Знайомство зі сценою відбувалося в Одеській обласній філармонії, де вона виступала в жанрі розмовної мініатюри. У цей час складається її амплуа - актриса розмовного жанру. У провінційній філармонії вона знайомиться з Олександром Цекало.

У 1987 році часті конфлікти і максималізм Лоліти призводять до її відходу з філармонії. Вирішує спробувати себе як професійна співачка. Подальша кар'єра артистів пов'язана з Москвою.

У співпраці з Цекало створюється кабаре-дует "Академія". Перший спільний альбом "Маленький переворот", що вийшов 1992 року на "вінілі" і дубльований 1995 року на CD, залишився практично непоміченим масовим слухачем. Але вже наступний альбом "Небальні танці" (1994) підносить пару до вершин хіт-парадів.

Неординарний і кумедний дует красивої високої дівчини і маленького повного бородатого чоловіка стає популярним. Їх порівнюють з відомою американською парою "Соні та Шер". Рідкісний концерт проходив без виступів чи конферансу "Академії". Паралельно Лоліта та Олександр пробують себе як ведучі власної програми "TV піца", починають працювати в проєкті "Ранкова пошта" на каналі ГРТ.

У 1995 році виходить альбом "Хочеш, але мовчиш", у 1997-му - "Весілля". Концертні версії цих альбомів, що пройшли на сцені ДКЦЗ "Росія", за підсумками року були нагороджені преміями.

До цього часу на каналі РТР з'явилася програма "Доброго ранку, країно!", яка також транслюється на українському 1+1. Проєкт заробляє високий рейтинг.

Великою популярністю користувалася у глядачів робота Лоліти у телевізійному проєкті "Старі пісні про головне" на ГРТ. Між зйомками в телепередачах та записами в студіях Лоліта Мілявська з успіхом гастролює з концертами містами Росії, СНД, в Ізраїлі, Канаді, США, Німеччині, на Кіпрі.

У квітні 1999 року виходить альбом "ТУ-Ту-Ту-На-На-На". За оцінкою глядачів та звукозаписних компаній, це найкращий альбом "Академії". У тому ж році вийшов "блатний" альбом "Відбитки пальчиків", який через відсутність належної реклами та потрапляння до категорії "неформату" не отримав очікуваної уваги.

За підсумками 1999 року Лоліті Мілявській вручено премію "Овація" в номінації "VIP", як найрізноманітнішій співачці, актрисі, режисерові, ведучій та телеведучій.

З 1 січня 2000 року Лоліта Мілявська розпочала сольну кар'єру. У новорічну ніч телеглядачі побачили її на каналах НТВ, РТР, ТВ-6. Пізніше Лоліта бере участь у "Різдвяних зустрічах Алли Пугачової", де разом з Оленою Апіною виконує пісню "Про жіночу дружбу".

Голос Лоліти у поєднанні з акторською майстерністю та зовнішніми даними виявляється затребуваним на радіо та телебаченні. Працює і як конферансьє. Вела програми разом з Аліною Апіною, Валдісом Пельшем та Олексієм Кортнєвим. А на "Творчих вечорах композитора Ігоря Крутого" виступила і як ведуча, і як режисер концерту.

У листопаді 2000-го виходить перший сольний альбом "Квіточки". Пізніше знімається однойменний перший кліп. Незабаром виходить друге відео – на пісню "Пропаща".

У 2001 році співачка знімається у мюзиклі "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" (у компанії з Філіпом Кіркоровим, Лідією Федосєєвою-Шукшиною, Андрієм Данилком та ін.). Пізніше були музичний проєкт "Попелюшка", знаменитий мюзикл "Чикаго" (продюсер - Ф.Кіркоров), спектакль "Гумовий принц" за романом Олега Багаєва "Фалоімітатор" (режисер - Ніна Чусова, виконавець головної чоловічої ролі - Євген Стичкін), музичний фільм "Шалений день або одруження Фігаро.

У 2003 році у Лоліти виходить другий альбом і програма " Шоу розлученої жінки" (РТР).

У листопаді 2004 року у ДЦКЗ "Росія" відбулася прем'єра шоу "Мені 41... А хто дасть?". Потім відбувся концертний тур більш ніж 120 містами ближнього і далекого зарубіжжя.

У 2005-2007 роках вела програму "Лоліта. Без комплексів" на "Першому каналі". Також 2005 року вийшов і диск співачки "Формат".

У вересні 2008 року стала ведучою продовженням телепроєкту "Суперстар-2008" на телеканалі НТВ.

У 2007 році Лоліта випускає відразу два альбоми "Неформат", "Орієнтація північ" та сингл "Виявилося, Ви моя слабкість".

У 2008 році виходить альбом Лоліти "Фетіш".

У 2009 році співачка випускає збірку хітів "Запале", що включає новий сингл "Зупиніть Землю", який багато хто розцінив як гімн ЛГБТ.

У 2011 році Лоліта стає членом журі "Фактор А" - російської версії британського проєкту The X Factor - музичного шоу талантів, основною метою якого є пошук та розвиток пісенного таланту конкурсантів.

У 2012 році співачка стає провідною популярною телепрограми "Суботній вечір" на телеканалі Росія-1 разом із Миколою Басковим та Андрієм Данилком.

За версією Forbes, у 2013 році, Лоліта увійшла до двадцятки найбагатших російських музикантів.

17 листопада 2014 року Лоліта Мілявська випускає альбом "Анатомія".

Сольна дискографія. "Квіточки" (2000), "Шоу розлученої жінки" (2003), "ФормаТ" (2005), "Неформат" (2007), "Виявилося, ви моя слабкість" (сингл, 2007), "Орієнтація північ" (2007), Фетіш (2008), Анатомія (2014), Раневська (2018).

Вистави, кінороботи. "Шоу розлученої жінки" (2003), "Гумовий принц" (2003), мюзикл "Чикаго" (2004), "Попса" (2005), "Це всі квіточки" (2005).

Санкції. 23 квітня 2017 року, під час перетину кордону України, Лоліта Мілявська була знята з поїзда Москва-Київ у Конотопі прикордонниками у зв'язку із забороною Службою безпеки України в'їзду на територію України терміном на три роки після виступу в окупованому Криму (Керч, 2015). За словами Лоліти, вона намагалася відвідати свою хвору дитину. До хворої дитини її супроводжували програмний директор, гример і музиканти.

7 січня 2023 року проти Мілявської було введено санкції РНБО. Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, заборону на виведення капіталу і позбавлення державних нагород.

Особисте життя. Перший чоловік (1984-1987) – Олександр Бєляєв, актор, однокурсник Лоліти.

Другий чоловік (1987) – Віталій Мілявський. За словами Лоліти, шлюб був фіктивним.

Третій чоловік (1988-2000) - Олександр Цекало, шоумен, шлюб офіційно зареєстрували на схилі діяльності артистів у складі кабаре-дуету "Академія" 1998 року з метою оформити на Цекало доньку Лоліти Єву, зачату від іншого чоловіка, розлучилися 2000 року. Їхні сімейні стосунки тривали 12 років. Дочка - Єва Олександрівна Цекало (3 листопада 1998).

Четвертий чоловік (2004-2009) – Олександр Зарубін, бізнесмен.

П'ятий чоловік (2010-2020) - Дмитро Іванов (нар. 18 січня 1975), тенісист (сьома ракетка Росії з гри сквош), тренер з гри у сквош та фітнесу. 4 липня 2019 року Лоліта повідомила про те, що розлучилася з Дмитром Івановим.

25.10.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):