RU

Добровольська Людмила

Журналістка, телеведуча

Добровольська Людмила
Джерело фото: knteu.kiev.ua

Людмила Георгіївна Добровольська – українська журналістка та телеведуча.

Місце народження. Освіта. Народилася в Одесі. Закінчила філологічний факультет Одеського державного університету ім. І. Мечникова.

Кар'єра. На початку 1990-х працювала в єдиній незалежній одеській газеті "Південь".

Роботу на телебаченні розпочала ще в Одесі. З 1993 вела регіональні новини муніципальної телерадіокомпанії "АРТ". Була журналісткою, ведучою новин, випускним редактором редакції інформаційно-аналітичних програм.

Автор та ведуча програми "Силует".

З 1998 року – лице столичного загальнонаціонального каналу 1+1. Тоді Телевізійна служба новин (ТСН) запустила в ефір денні випуски новин із Людмилою Добровольською.

З 1999-го стала ведучою основного випуску новин на "плюсах".

У 2006 році стала ведучою на каналі "Сіті", а 2012 року перейшла на радіокомпанію "Голос столиці".

Навесні 2013 року стала ведучою передачі "Найрозумніший" на телеканалі Україна.

З липня 2016 по березень 2017 року Добровольська керувала департаментом інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм телеканалу ZIK.

З серпня 2017 року – керівник випусків новин інформаційної програми "Сегодня" на телеканалі Україна.

Після того, як у квітні 2021 року було запущено мовлення інформаційного каналу Україна-24, повернулася в ефір як телеведуча.

З початку повномасштабного російського вторгнення – ведуча Національного Телемарафону "Єдині новини" на телеканалах "Україна" та "Ми - Україна".

Нагороди. 2011 року Добровольська стала лауреатом національної телевізійної премії "Телетріумф". Людмила Добровольська - лауреат двох премій "Телетріумф" у номінаціях "Ведуча інформаційних програм" та "Ведуча телепрограм будь-якого формату".

Сім'я. Є дочка - Марина (1990 р.н.).

15.09.2023 р.