RU

Ланґе Ніко

Екскерівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні

Ланґе Ніко
Джерело фото: foreignukraines.com

Ніко Ланґе – екскерівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, старший науковий співробітник Мюнхенської конференції з безпеки.

Освіта. Вивчав політологію, теорію комунікації та інформатику.

Кар'єра. Протягом 1993-2000 рр., за даними німецько-українського цивільного проєкту "Київські Діалоги", Ніко Ланґе як солдат Бундесверу працював у штабах НАТО у ФРН, Данії та Польщі. Брав участь в операціях у Боснії та Герцеговині, Косово (як сам пояснює, "просто сидів у штабі німецького контингенту та писав папери"). Крім того, працював політичним радником та референтом у Бундестазі.

Позаштатний викладач міжнародної політики в Університеті Грейфсвальда та факультету міжнародних відносин Державного Санкт-Петербурзького університету.

У 2004-2006 роках представляв фонд Роберта Боша у Санкт-Петербурзі та північно-західному регіоні Росії.

З 1 вересня 2006 року – співробітник Фонду Конрада Аденауера (Німеччина), а з 1 грудня 2006 року – уповноважений у справах України та директор київського офісу Фонду.

20 червня 2012 року у Києві відбулася передача повноважень голови Фонду Конрада Аденауера. Місце Ланґе зайняла Габріеле Бауман.

У квітні 2018 року Ніко Ланґе став заступником голови Християнсько-Демократичної партії (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Старший науковий співробітник Мюнхенської конференції з безпеки та викладач військової історії у Потсдамському університеті.

25.10.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 27 Травня 2024г (Пн):