RU

Проживальський Олег

Ексдиректор з корпоративного управління та контролю МТС-Україна, ексзаступник голови Мінтрансзв'язку України

Проживальський Олег
Дата народження: 21.10.1949

Олег Петрович Проживальський – ексдиректор з корпоративного управління та контролю МТС-Україна, ексзаступник голови Мінтрансзв'язку України.

Місце народження. Освіта. Народився у Ковелі Волинської області. У 1968 році закінчив Львівський технікум зв'язку. 1976-му - Одеський електротехнічний інститут зв'язку ім.А.С.Попова за спеціальністю інженер автоматичного телефонного зв'язку. 1988-му - Академію народного господарства при Раді міністрів СРСР.

Кар'єра. Працювати у галузі зв'язку почав у 1970 році електромонтером. Після закінчення вишу обіймав різні керівні посади у регіональних центрах електрозв'язку.

У 1992-1995 pp. - міністр зв'язку України.

Після відставки з урядової посади працював консультантом компанії РТТ Телеком Нідерланди.

Обіймав посади першого заступника генерального директора Українського об'єднання електрозв'язку Укртелеком, заступника голови правління Укртелеком, заступника голови Державного комітету зв'язку та інформатизації України.

Був президентом Української асоціації операторів зв'язку Телас.

До 2008 року працював у компанії МТС-Україна – директором з корпоративного управління та контролю, заступником генерального директора компанії з державних зв'язків.

5 березня 2008 року Кабінет міністрів України призначив Олега Проживальського на посаду заступника міністра транспорту та зв'язку, директором Державного департаменту з питань зв'язку та інформатизації (Держкомзв'язку).

Після відставки 2010-го повернувся на посаду директора з корпоративного управління та контролю МТС-Україна (зараз Vodafone).

5 червня 2018 року залишив посаду директора з корпоративного управління та контролю Vodafone. Олег Проживальський став радником з питань стратегії та державного регулювання галузі зв'язку генерального директора.

Регалії. Почесний зв'язківець України.

Сім'я. Олег Проживальський одружений. У нього двоє дітей – син Сергій (1972 р.н.) та дочка Вікторія (1978 р.н.).

Захоплення. Полювання, футбол, теніс.

12.10.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 27 Травня 2024г (Пн):