RU

Писанка Руслана

Телеведуча, актриса

Писанка Руслана
Джерело фото: facebook.com/Руслана Писанка
Дата народження: 17.11.1965
Дата смерті: 19.07.2022

Руслана Ігорівна Писанка - телеведуча та актриса театру та кіно. Найбільш відома за ролями у фільмах "Москаль-чарівник", "Вогнем та мечем" та "Таксі для ангела".

Місце народження. Освіта. Народилася у Києві у родині кінооператора Ігоря Писанка. У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого за спеціальністю "режисер телебачення".

Кар'єра. Запрошення відомого режисера Андрія Бенкендорфа взяти участь у зйомках фільму "Декілька любовних історій" (1994) у ролі виконавиці однієї з головних ролей - Меї, здавалося б, відкрило для дівчини шлях у кінематограф. Однак вона захопилася телебаченням.

Керівництво Телевізійної агенції "Вікна", в якій з 1996 року Руслана працювала режисером інформаційної програми "Вісті" та тележурналу "Люди", запропонувало Руслані, знаючи про її акторський досвід, зіграти нову роль - ведучої програми "Погода". Ніхто навіть не міг уявити, що "погодний серіал" триватиме п'ять років і стане на телеканалі Інтер бестселером.

У травні 2000-го в подарунок ветеранам було знято відеокліп "Синя хустинка". У ньому Руслана виступила як виконавець та режисер. Знімала цю роботу в компанії зі своїм братом Олегом, оператором-постановником та директором Ольгою Туранською. Через рік кліп виявився номінантом у категорії "Кращий режисерський дебют року" на церемонії нагородження найкращих кліпмейкерів України, яку щорічно проводило творче агентство "Територія А".

Серед інших фільмів за участю Руслани Писанки – "Москаль-чарівник" (1995), "Трамвай удачі", "Бери шинель...". У фільмі знаменитого польського режисера Єжи Гоффмана "Вогнем та мечем" (1998) вона зіграла відьму Горпіну. В історичному серіалі "Чорна Рада" - мати сімейства. У 1999-2000 pp. знялася у серіалах "Музичний під'їзд" та "Особливості національного застілля" (телеканал "Інтер").

З червня 2003-го Руслана разом із Львом Новоженовим була ведучою програмою "Страна Советов" на російському телеканалі НТВ.

У 2006 році брала участь у телепроєкті каналу "1+1" "Танці зі зірками", в якому склала пару Миколі Коваленку.

У 2008-му повернулася на телеканал Інтер як ведуча нового проєкту "Службовий романс". Разом із лідером Кварталу-95 Володимиром Зеленським Руслана доводить, що зірки є не лише у великому шоубізнесі, а й поряд з нами – живуть по сусідству та працюють у ЖЕКу, на будмайданчику, у магазині, у кіоску з продажу овочів.

Грала Проню Прокопівну у театральній постановці "За двома зайцями".

У 2010 році брала участь у телепроєкті "Зірка+Зірка" на "1+1", співала у дуеті з українським оперним та естрадним співаком Володимиром Гришком.

У 2013 взяла участь у шоу "Вишка" на телеканалі "1+1", де дійшла до фіналу та посіла 5 місце.

У 2017 році брала участь у 7 сезоні "Зважені та щасливі" на телеканалі СТБ як сімейна пара із чоловіком Ігорем Ісаковим.

Вела програму "Погода від Руслани Писанки" на радіостанції "Ретро FM Україна" та шоу на "1+1" "Твій День".

Регалії. Лауреат Національної премії ім. О.Довженка (за роботу у фільмі "Москаль-чарівник"). Нагороджена орденом Св. Володимира.

Особисте життя. З 2012 року одружена з бізнесменом Ігорем Ісаковим.

Хобі. Дуже любить автомобілі.

Смерть. Померла 19 липня 2022 року на 57-му році життя в Німеччині від тяжкої хвороби.

19.07.2022 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):