RU

Черновецький Степан

Президент Chernovetskyi Investment Group (CIG), бізнесмен

Черновецький Степан
Джерело фото: пресс-служба Chernovetskyi Investment Group
Дата народження: 28.10.1978

Степан Леонідович Черновецький – український бізнесмен, інвестор, засновник Chernovetskyi Investment Group (CIG), син ексмера Києва Леоніда Черновецького.

Місце народження. Освіта. Народився у столиці Грузії Тбілісі. У 2003 році закінчив заочно юридичний факультет Київського національного університету ім.Шевченка (кваліфікація - спеціаліст права).

Кар'єра. Трудову діяльність розпочав у 1996 році менеджером департаменту роботи з клієнтами в АКБ Правекс-Банк. Очолював низку департаментів банку (в т.ч., керував головним департаментом філіальної мережі, відповідав за менеджмент, навчання персоналу, аналіз економічних результатів та кадрові питання), був старшим віцепрезидентом.

У травні 2006 року очолив наглядову раду Правекс-Банку.

У липні 2008 року італійська група Intesa Sanpaolo завершила операцію з придбання 100% акціонерного капіталу АКБ Правекс-Банк.

5 вересня 2008 року збори акціонерів Правекс-Банку ухвалили рішення про складання повноважень голови наглядової ради банку Черновецьким. На цю посаду було обрано громадянина Італії Сільвіо Педрацці, який обіймав посаду першого заступника голови виконавчої ради, генерального директора банку Intesa Sanpaolo SPA (Бєлград).

У 2008-2009 роках – депутат Київради, член фракції Блок Леоніда Черновецького. Був членом комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Достроково склав депутатські повноваження. Сам він ніяк не коментував своє рішення, але наближені до Черновецького-молодшого серед причин такого вчинку називали його втому від постійних звинувачень, бажання піти з політики та зайнятися бізнесом.

Після виходу з Київради зайнявся організацією боксерських турнірів. Промоутерська компанія Черновецького Elite-boxing планувала співпрацювати з K2 East Promotions, яку залишив політик та відомий боксер Віталій Кличко.

У грудні 2015 року ексмер Києва Леонід Черновецький повідомляє про свій намір передати управління бізнесом синові Степану Черновецькому, щоб повністю присвятити себе політиці та взяти участь у майбутніх парламентських виборах у Грузії. Черновецькому-молодшому відходить інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) – компанія фокусується на інвестиціях в ІТ-проєкти в електронній комерції, інфраструктурі, охороні здоров'я, аграрному секторі.

Сім'я. Степан Черновецький одружений, має п'ятеро дітей. Батько – Леонід Черновецький, ексмер Києва, колишній основний акціонер Правекс-Банку. Мати – Аліна Айвазова, підприємець. Є сестра Христина (1979 р.н.).

Хобі. Захоплюється спортом (футбол, біг, бокс), геймінгом, спортивними автомобілями.

19.10.2023 р.