RU

Беннон Стівен

Ексстарший радник президента США

Беннон Стівен
Дата народження: 27.11.1953

Стівен Кевін Беннон - американський бізнесмен, консервативний кінематографіст і колишній морський офіцер, активіст, що представляє Республіканську партію. З серпня 2016 р. він був виконавчим директором президентської виборчої кампанії Дональда Трампа.

Він є одним із засновників та виконавчим директором Інституту державної відповідальності та колишнім виконавчим головою Breitbart News LLC, материнської компанії Breitbart News Network. Він брав участь у фінансуванні та виробництві цілого ряду фільмів, у тому числі Fire from the Heartland: The Awakening of the Conservative Woman, The Undefeated та Occupy Unmasked. Беннон також веде радіошоу (Breitbart News Daily) на Sirius XM.

Місце народження, освіта. Беннон народився 27 листопада 1953 року в робітничій сім'ї в Норфолку, штат Вірджинія. У 1976 році він закінчив Політехнічний університет Вірджинії, має ступінь магістра з національної безпеки Джорджтаунського університету. У 1983 р. 29-річний Беннон здобув ступінь магістра ділового адміністрування (з відзнакою) у Гарвардській школі бізнесу.

Беннон є колишнім морським офіцером. Протягом семи років наприкінці 1970-х і на початку 1980-х служив офіцером у Військово-морських силах США на борту USS Paul F. Foster (Тихоокеанський флот).

Бізнес. Після військової служби з 1984 р., Беннон працював у Goldman Sachs, як інвестиційний банкір у відділі злиття та поглинання. У 1990 році Беннон і кілька його колег із Goldman Sachs заснували інвестиційний банк Bannon & Co., який спеціалізувався на вкладеннях у засоби масової інформації та кіновиробництво. Через Bannon & Co. Беннон вів переговори про продаж Castle Rock Entertainment Теду Тернеру. Як оплату, Bannon & Co. отримали частку у п'яти телевізійних шоу, зокрема Сайнфелд. Продав інвестиційний бізнес у 1998 році Société Générale.

Після продажу Bannon & Co., Беннон став виконавчим продюсером у Голлівуді. Він був виконавчим продюсером фільму з Ентоні Хопкінсом "Тіт" (1999). Беннон став партнером із Джеффом Квадінетцем у компанії The Firm, Inc.

У 2004 р. Беннон створив документальний фільм про Рональда Рейгана під назвою In the Face of Evil, був представлений Пітеру Швейцеру та Ендрю Брайтбарт.

З 2007 по 2011 Беннон був головою та головним виконавчим директором Affinity Media. З березня 2012 по серпень 2016 року Беннон був виконавчим головою Breitbart News LLC, материнської компанії Breitbart News Network. Беннон також є виконавчим головою та співзасновником Інституту підзвітності уряду (Government Accountability Institute), де він допоміг організувати публікацію Clinton Cash.

У 2015 році Беннон посів дев'ятнадцяте місце в списку Mediaite "25 Most Influential in Political News Media 2015".

17 серпня 2016 року він був призначений виконавчим директором президентської кампанії Дональда Трампа.

13 листопада 2016 року обраний президент Трамп призначив Беннона відповідальним за стратегічний аналіз та старшим радником у своїй майбутній адміністрації.

15 листопада 2016 року член Палати представників США Девід Чічілліне ініціював підписаний 169 парламентаріями від Демократичної партії лист, який містив звинувачення проти Беннона в расизмі, антисемітизмі та сексизмі, а також вимогу до Трампа змінити з цієї причини своє рішення про призначення Беннона. адміністрації.

28 січня 2017 року президент Дональд Трамп, який вступив на посаду, своїм указом ввів Беннона в постійний склад Ради національної безпеки США. Це призначення викликало гостру критику з боку сенаторів Берні Сандерса та Джона Маккейна, розвідувального та військового істеблішменту.

5 квітня 2017 року президент США Дональд Трамп реорганізував свою Раду національної безпеки (РНБ), виключивши з неї Стівена Беннона.

18 серпня 2017 року пішов у відставку з посади старшого радника президента США.

У січні 2018 року залишив посаду керівника Breitbart News.

21 серпня 2020 року Беннона заарештовано в рамках розпочатого прокуратурою Нью-Йорка розслідування за підозрою у змові з метою розкрадання коштів, зібраних у прихильників будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

20 січня 2021 року Дональд Трамп в останній день свого перебування на посаді помилував 73 особи, включаючи Стівена Беннона (суд у справі Беннона був призначений на травень 2021 року).

Переконання. Джон Уівер, політичний консультант президентської кампанії Джона Кейсіка, висловив стурбованість з приводу призначення Беннона в адміністрацію Трампа, заявивши у своєму Твіттері: "Расист, вкрай правий фашистського штибу знаходиться за кілька кроків від Овального кабінету. Будь пильна, Америка". Колишній редактор сайту Breitbart News Бен Шапіро назвав Беннона "розумною версією" Трампа, "агресивним самовисуванцем", який любить козиряти зв'язками заради престижу. Сам Беннон в інтерв'ю агентству Bloomberg сказав, що виріс в ірландській робітничій сім'ї, яка традиційно підтримувала Демократичну партію та, зокрема, ідеали президента Кеннеді. Однак, перебуваючи у 1979 році на есмінці в Перській затоці, він був розчарований діями президента Картера у вирішенні кризи з американськими заручниками в Ірані і значною мірою через це залишив флотську службу. Однак результати республіканського президентства Буша-молодшого розчарували його не меншою мірою. Критики також називають сайт Breitbart "раєм для людей, які вважають телеканал Fox News надто ввічливим та стриманим".

У період керівництва Беннона Breitbart News публікував матеріали під заголовками, які критики вважають антиісламськими та сексистськими (сам Беннон на цьому сайті не публікується).

Висловлювання. "Я не білий націоналіст. Я - націоналіст. Я - економічний націоналіст. Глобалісти спустошили робітничий клас в Америці і створили середній клас в Азії. Вони дуже помилилися." – Стівен Беннон, з інтерв'ю Hollywood Reporter.

Особисте життя. Беннон був тричі одружений і є батьком трьох дочок. Першою дружиною була Кетлін Хуфф Джордан, у цьому шлюбі народилася дочка Морін Беннон. За даними на жовтень 2015 року Морін, яка закінчила Військову академію США у Вест-Пойнті, служила у званні другого лейтенанта у 101-й повітряно-десантній дивізії.

У 1995 році одружився, в тому ж році народилися дві дочки-близнюки.

1997 року Беннон розлучився зі своєю другою дружиною Мері Луїзою Піккард, яка звинувачувала його в домашньому насильстві та антисемітизмі (за її словами, він відмовлявся віддати їхніх доньок до однієї з престижних приватних шкіл Лос-Анджелеса, "бо не хотів, щоб вони навчалися разом із євреями").

У 2009 році розпався третій шлюб Беннона - з Даян Клоузі.

08.11.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):