RU

Канделакі Тіна

Телеведуча, заступник генерального директора Газпром-медіа

Канделакі Тіна
Джерело фото: t.me/tikandelaki
Дата народження: 30.11.-0001

Тінатін (Тіна) Гівіївна Канделакі - російська журналістка грузинського походження, телеведуча та продюсер. З вересня 2021 року – заступник генерального директора Газпром-медіа та керуючий директор Газпром-медіа Розважальне телебачення. З лютого 2022 року – директор телеканалу ТНТ.

Активно підтримує війну проти України. З 28 червня 2022 року перебуває під персональними санкціями США, України та Канади за розповсюдження пропаганди під час повномасштабного вторгнення Росії до України.

Місце народження, освіта. Народилася у Грузії. У 1993 році вступила до Тбіліського медінституту за спеціальністю "щелепно-лицьова хірургія", проте не закінчила - захопилася телебаченням. З медичного перейшла до журфаку Тбіліського університету.

Кар'єра. Паралельно навчанню у виші працювала на телебаченні та радіо.

Після переїзду 1995 року до Москви Тіна Канделакі працювала на "М-радіо", "Радіо для дорослих" (РДВ), радіостанції "Срібний дощ", на телеканалах "2х2" (у програмі "Біз-ТВ"), "Муз -ТВ" (у програмі "Времечко"), ТВ-6 (програми "Алле, народ!", "Ой, матусі!", "Я знаю все").

З вересня 2002 до 2007 року – ведуча програми "Деталі" на каналі СТС (Росія). Формат – відверті студійні інтерв'ю з відомими персонами. З цим проєктом також була удостоєна премії ТЕФІ.

З березня 2003-го - ведуча програми "Найрозумніший" на тому ж каналі СТС. У 2004-му цей проєкт став переможцем найпрестижнішої російської телепремії ТЕФІ в номінації "Дитяча програма". Декілька сезонів поспіль проєкт виходив і на українському телеканалі 1+1 (під назвою "Наурозумніший").

З 2004 року разом з Олександром Цекалом вела програму "Хороші пісні" на каналах СТС, 1+1 та Домашній.

З січня 2006 року співпрацювала з радіо "Луна Москви". Постійна ведуча програми "Особлива думка" (спільна програма з каналом RTVi). Одна з ведучих програм "Розворот" (ранковий інтерактивний ефір).

З січня 2007-го – ведуча шоу "Весільний переполох". З осені того ж року – ведуча шоу "СТС запалює зірку".

У 2009 році взяла участь у проєкті "Дві зірки" (Перший канал) як одна з ведучих.

У 2009 році була ведучою вірменської версії телегри "Форт Боярд".

З 2010 року продюсувала проєкт "Інфоманія" на телеканалі СТС і вела щотижневий підсумковий випуск програми.

У 2010 році була членкинею журі вищої ліги КВК, ведучою телевізійного шоу "Ідеальний чоловік" на телеканалі СТС, членкинею журі фестивалю пародій "Велика різниця в Одесі" на Першому каналі.

У грудні 2012 року було закрито телевізійну гру "Найрозумніший", де Канделакі була ведучою, а її компанія - виробником. З моменту запуску в лютому 2003 року передача двічі ставала переможцем "ТЕФІ" (2004, 2009).

З 17 лютого до червня 2013 року (спільно з Маргаритою Симоньян) - ведуча політичного ток-шоу на НТВ "Залізні леді".

З липня 2015 по вересень 2021 року – генеральний продюсер російського федерального спортивного телеканалу "Матч ТВ".

З вересня 2021 року – заступник генерального директора Газпром-медіа та керуючий директор Газпром-медіа Розважальне телебачення.

З лютого 2022 року – директор телеканалу ТНТ.

Бізнес. Тіна Канделакі була співвласницею компанії "Апостол". У травні - листопаді 2011 року входила до ради директорів "Вятка-банку".

З 2010 року Тіна володіє рестораном грузинської кухні "Тінатін" у Москві на Плющисі, раніше там був ресторан "Князь Багратіонъ".

У березні 2012 року Тіна Канделакі підписала контракт з компанією Oriflame, згідно з яким вона впродовж двох років представляла продукцію Oriflame в Росії і країнах СНД, а також брала участь у всіх заходах компанії. Гонорар Канделакі склав $2 млн.

Регалії. Крім двох ТЕФІ, була удостоєна звання "Людина року - 2005" у номінації "Телебачення" (конкурс був організований компанією "Rambler"). Обійшла Андрія Малахова ("Пусть говорят" на Первом канале, друге місце) і Володимира Познера (ток-шоу "Времена" на Первом канале, третє місце).

За підсумками голосування українського видання "Теленеделя" визнана найкращою телеведучою 2005 року.

Володарка премії в галузі моди і стилю "Астра - 2006" в номінації "Найстильніша телеведуча".

Володарка премії "Glamour 2006" у спеціальній номінації "Форма і зміст".

Визнана найсексуальнішою телеведучою Росії серед 10 лауреатів премії "Top 10 Sexy" в категорії "телебачення".

З 2007 року - член Академії Російського Телебачення.

Критика. Телеведуча, на думку колег-журналістів, персоніфікує собою явище, назване "путінським гламуром". Критиці піддавалася за відсутність таланту і самопіар, безпринципність, конформізм і любов до чинної влади, завдяки якій стала членом Громадської палати.

Санкції. За висловлювання, що стосуються порушення територіальної цілісності України, підтримання військової агресії, щодо інших держав Канделакі занесена до санкційних списків різних країн.

У березні 2022 року Латвія заборонила Канделакі в'їзд у зв'язку з підтримкою вторгнення Росії в Україну.

У червні 2022 року разом із чоловіком Василем Бровком і дітьми Меланією та Леонтієм Кондрахіними була внесена до санкційного списку США.

19 жовтня 2022 року внесена до санкційних списків України.

У жовтні 2022 року - до санкційних списків Канади за причетність "у поширенні російської дезінформації та пропаганди".

Сім'я. Колишній чоловік (до 2010 року) – бізнесмен Андрій Анатолійович Кондрахін, художник, співвласник багатопрофільної клініки "АСКОН". Дочка Меланія Кондрахіна (нар. 11 січня 2000 року) та син Леонтій Кондрахін (нар. 28 квітня 2002 року).

Другий чоловік (з 2014 року) - Василь Бровко, один із засновників компаній "Апостол" та "АМ-Інвест", директор з комунікацій та стратегічних досліджень держкорпорації "Ростех".

25.10.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 1 Березня 2024г (Пт):