RU

Тодоренко Регіна

Телеведуча, співачка

Тодоренко Регіна
Джерело фото: facebook.com/Регина Тодоренко
Дата народження: 14.06.1990

Регіна Петрівна Тодоренко – телеведуча, співачка, композитор. Найбільш відома по телепередачі "Орел і решка". Проживає та працює в Росії.

У жовтні 2022 року проти Регіни Тодоренко було запроваджено санкції РНБО. Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, заборону виведення капіталу та позбавлення державних нагород.

Місце народження. Освіта. Регіна Тодоренко народилася 14 червня 1990 року в Одесі. Навчалася в школі № 22, виступала в шкільному театрі "Балаганчик" у ДМШ № 13 м. Одеса, займалася хореографією та вокалом. Одеса, займалася хореографією і вокалом. У 2007 році з відзнакою закінчила школу і вступила на факультет транспортних технологій і систем Одеського національного морського університету. Не довчившись, пішла з морського університету і вступила на факультет режисури і шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв, який закінчила 2013 року, отримавши диплом магістра театрального мистецтва.

Музична кар'єра. 2007 року Регіна Тодоренко стала ведучою телеконкурсу "Золота десятка", де її помітила продюсер Наталія Могилевська та запросила до українського проєкту "Фабрика зірок-2". У 2008 році Регіна увійшла до фіналістів цього проєкту, після чого стала солісткою групи "Real O". У 2010 році вийшов їхній дебютний альбом. 2014 року після закінчення контракту вона покинула групу.

У 2015 році розпочала сольну кар'єру та записала дебютну пісню "Heart's Beating". Брала участь у 4-му сезоні російського шоу "Голос", де її наставницею була Поліна Гагаріна.

У 2016 році вийшов дебютний альбом Регіни "Fire". До альбому входить 13 пісень.

У 2020 році повернулася до музичної кар'єри, презентувавши 9 жовтня спільну з чоловіком Владом Топаловим пісню "Часовые пояса".

Автор пісень. У 2009 році як автор пісень почала співпрацювати з композитором Русланом Квінтою. У тандемі з ним написані: гімн шоу "Хвилина слави" (8-й сезон), Софія Ротару "Прости", Віталій Козловський "Немає неба", Маша Собко "Все равно", "Моя любовь", Наталя Могилевська "Спасибо мама", Тетяна Чубарова "Я подарю", Open Kids "Шоу-гёлз", Маша Гойя "Навпіл", Олена Лаптандер "У сердца твоего", "Просто обними", Наталя Бардо "Бардо", "Real O" "Снегом", "Иди на фиг", "Елки", INDI "Кристали" і т.д.

Телебачення. У 2014 році пройшла відбір та стала ведучою телепередачі "Орел і решка" (у парі з Колею Сергою), згодом взявши участь у всіх наступних сезонах (крім "Перезавантаження").

У червні 2016 року, на момент зйомок програми "Орел і решка. Навколосвітня подорож" випустила кліп "Liverpool", зйомки якого проходили в США в Каньйоні Антилопи. Цього ж року Регіна Тодоренко разом з Андрієм Бідняковим, Лесею Нікітюк та Жанною Бадоєвою знялася у кліпі Світлани Лободи "Пора додому".

Наприкінці 2016 року Регіна вирушила разом із Лесею Нікітюк на зйомки 13-го сезону "Орел і решка" до "найрайських і пекельних місць світу".

Влітку 2017 року Регіна Тодоренко бере участь у зйомках другої частини сезону "Рай і Пекло", показ якого стартував наприкінці серпня цього ж року на телеканалі Інтер.

30 листопада 2017 року Регіна Тодоренко оголосила про те, що вона йде з шоу "Орел і решка". Таким чином, Регіна пробула в ролі ведучої програми рівно 4 роки.

З листопада 2017 року веде б'юті-шоу "Мейкапери" на телеканалі "П'ятниця!" спільно зі стилістом Владиславом Лісовцем.

З 2018 року Регіна - ведуча музичного конкурсу "Голос вулиць" і власного щотижневого розважального шоу "Пятница с Региной" на телеканалі "Пятница!" (Росія). Після шести випусків, із серпня 2018 року програма перестала виходити на каналі "Пятница!" і була перезапущена вже на власному каналі ведучої в YouTube.

У 2018 році Тодоренко стала однією зі співведучих програми "Орел і решка. Росія".

З 2019 року стала ведучою авторського шоу "Регіна+1".

У 2020 році Тодоренко стала членом журі музичного шоу "Маска" (російська версія міжнародного формату шоу "The Masked Singer") на каналі НТВ (Росія).

У 2020 році повернулася до програми "Орел і решка. Росія" на телеканалі "П'ятниця!". Її співведучим став Тимур Родрігес.

У 2020 році Регіна Тодоренко брала участь у сьомому сезоні шоу "Льодовиковий період" Першого каналу Росії в парі з Романом Костомаровим.

3 лютого 2024 року стала ведучою кулінарного шоу "Діти рулять" на каналі "Субота!".

14 лютого 2024 року Тодоренко стала ведучою шоу "Нова Фабрика зірок".

Кар'єра актриси. 28 серпня 2017 року відбулася прем'єра вистави "Заклади дружину в ломбард" у Театріумі на Серпуховці в Москві, де Регіна Тодоренко грає головну роль.

Премії. У листопаді 2015 року була висунута на музичну премію "M1 Music Awards" у номінації "Прорив року".

У травні перемогла в номінації "Найкраща телеведуча" української премії "Cosmopolitan Awards 2016".

13 листопада 2017 Регіна стала переможницею премії журналу Glamour "Жінка року 2017" в Росії в номінації "Телезірка року".

За програму "Регіна+1" 2 жовтня 2019 року Регіна Тодоренко стала володарем російської премії ТЕФІ в номінації "Найкраща ведуча ранкової програми".

Громадянська позиція. Через свою мовчазну підтримку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року отримала негативну критику від колишніх колег і підписників.

У жовтні 2022 року проти Регіни Тодоренко було введено санкції РНБО. Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, заборону на виведення капіталу і позбавлення державних нагород.

Особисте життя. 25 липня 2018 року оголосила про свої заручини зі співаком Владом Топаловим. 25 жовтня 2018 року пара офіційно оформила свої стосунки. 5 грудня 2018 року в Регіни та Влада народився син Михайло. 15 липня 2022 народила другого сина Мирослава.

19.03.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 20 Травня 2024г (Пн):