RU

Третьякова Галина

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Третьякова Галина

Галина Миколаївна Третьякова - народний депутат Верховної Ради IX скликання від партії Слуга народу.

Місце народження. Освіта. Народилася 21 січня 1963 року у с. Новокубанка, Цілиноградської області, Казахстан. Після закінчення школи навчалася у Харківському авіаційному інституті (кваліфікація "Інженер-механік авіаційних двигунів"). Випускниця Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва (магістр фінансів). Здобувач наукового ступеня кандидата економічних наук. Також закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кар'єра. У 2017 році стала засновницею та очолила громадську організацію "Інститут громадянських свобод".

Очолювала громадську раду при Пенсійному фонді України.

Була членом правління Пенсійного фонду України, а також входила до складу громадських рад при міністерствах (Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики, Міністерство фінансів та Міністерство доходів та зборів України).

Генеральний директор Української федерації страхування. Експерт "Реанімаційного пакета реформ".

Політична кар'єра. На парламентських виборах 2019 року обрана народним депутатом від партії Слуга народу, № 54 у списку.

Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Член делегації для участі у Тристоронній контактній групі, представник у робочій підгрупі з гуманітарних питань.

Скандали. 2 січня 2020 року в інтерв'ю заявила, що пенсіонери на окупованих Росією територіях мають право на дві пенсії.

24 червня 2020 року заявила, що вважає дітей, які народилися в малозабезпечених сім'ях, дітьми "дуже низької якості", і навела приклад Сінгапуру, де була практика стерилізації "малоутворених" жінок.

Сім'я. Заміжня. Галина Третьякова має четверо дітей: двох синів і двох доньок.

04.01.2024 р.