RU

Тронь Сергій p

Криптоінвестор, засновник компанії "White Rock Management Біографія та освіта

Тронь Сергій
Дата народження: 18.09.1984

Сергій Тронь - криптоінвестор, засновник компанії "White Rock Management.

Місце народження. Освіта. Сергій Миколайович Тронь народився 18 вересня 1984 року в місті Кам'янське Дніпропетровської області. Отримав диплом за спеціальністю «технологія машинобудування» у Дніпродзержинському державному технічному університеті. За другою вищою освітою, здобутою у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого, має ступінь магістра права.

Кар’єра. Свою кар'єру Сергій Тронь розпочав у сфері нафтопереробки, оптових продажах палива та вантажних автоперевезеннях. У 2006 році очолив ТОВ "СТ-Транс" у місті Кам'янське. У 2009 році він заснував ТОВ "Екоойл" у місті Донецьк, яке займається видобутком нафти та виробництвом продуктів нафтопереробки.

У 2012 році Сергій створив компанію "Глобал Фінансіал Менеджмент Груп," яка спеціалізується на оптовій торгівлі та консультаціях. У 2016 році він розпочав свій бізнес у сфері криптофінансів і заснував низку IT-компаній, які у 2018 році були об’єднані у "White Rock Management." 

White Rock Management. White Rock Management – це вертикально інтегрований холдинг, який спеціалізується на створенні багатофункціональних дата-центрів по всьому світу та інвестує в технології штучного інтелекту, потокових обчислень, рендерингу та блокчейн. Крім того, компанія має філіали у США та Швеції, і планує відкрити новий центр обробки даних у США.

Сергій Тронь завжди підкреслював, що виступає за екологічний майнінг криптовалют. Тому у 2022 році компанія "White Rock Management" приєдналася до ініціативи Crypto Climate Accord з метою досягнення нульових викидів CO2 в криптоіндустрії. Компанія також підтримує Sustainable Bitcoin Protocol (протокол сертифікації "зеленого" біткоїна), який надає перевагу майнерам, що використовують відновлювальні джерела енергії.

Bitcoin Magazine. У 2021 році Сергій Тронь отримав франшизу на видавництво Bitcoin Magazine в Україні та країнах Східної Європи та Центральної Азії, а у 2022 році відкрив в Україні офіс видання. Цей журнал було засноване у 2012 році і є найбільшим та найавторитетнішим галузевим виданням про біткоїн у світі. Його читацька та глядацька аудиторія – 12 млн людей по всьому світу.

13.10.2023 р.