Заліський Андрій p

Український підприємець, власник компанії "Променергообладнання"

Заліський Андрій
Дата народження: 28.07.1980

Андрій Заліський – український підприємець, власник компанії "Променергообладнання", постачальника протипожежного, аварійно-рятувального обладнання.

"Променергообладнання" - офіційний представник WEBER-Hydraulik GmbH (Weber Rescue) (Німеччина), Magirus GmbH (Німеччина), Delta Fire Ltd (Великобританія), Wilhelm Barth GmbH&CoKG (Німеччина), Fireco S.r.l. (Італія), MUNK GmbH (Німеччина), Protek (Тайвань), PARATECH EUROPE (США), MACTRONIC Group (Польща), Gollmer&Hummel GmbH (Німеччина), SICOR (Італія), CRISTANINI S.p.A. (Італія) та інших.

Місце народження. Заліський Андрій Вікторович народився в селищі міського типу Березне, на Рівненщині 28 липня 1980 року. Дитинство провів у рідному Березному, де закінчив середню школу з відзнакою. Активно займався спортом.

Освіта. Вищу освіту здобув у Львові. Випускник Львівського торгово-економічного університету (Львівська комерційна академія). У 2002 році отримав диплом з відзнакою факультету Міжнародних економічних відносин.

Кар’єра. Працювати почав ще у студентські роки. Після закінчення Вишу переїхав до Рівного, де протягом двох років працював на різних менеджерських посадах. У 2003 році Андрій Заліський переїздить до Києва. Першим місцем роботи в Києві стала компанія "Тітал". Це  інноваційна компанія, яка одною з перших, з часів незалежної України, почала випуск саме українських пожежних машин. З 2003 по 2008 роки Андрій Заліський працює в "Тітал" на різних посадах. За цей час йому вдалося досконало вивчити ринок пожежно-рятувальної техніки та обладнання.

У 2008 році Андрій починає свій бізнес. Розроблюючи концепт своєї справи, Андрій Заліський вирішив для себе, що це буде робота тільки з якісною технікою, за яку не буде соромно перед покупцями.

В цей час Андрій налагоджує постачання якісних, інноваційних протипожежних стволів, які змінили морально застарілі радянські зразки, що давало перевагу при гасінні пожежі. У 2008 році Андрій Заліський підписує перший контракт з WEBER-Hydraulik GmbH (лідером галузі) на постачання аварійно-рятувального обладнання. Співпрацю почали з постачання гідравлічних інструментів для рятувальних робіт. Таке обладнання застосовують для ліквідації наслідків ДТП, під час розбору завалів зруйнованих будинків. З того часу Андрій Заліський – офіційний дилер компанії. Співпраця з WEBER-Hydraulik GmbH триває й досі, але значно розширився список обладнання та постачальників. Завдяки надійному партнерству та плідній співпраці за останні п’ять років компанія "Променергообладнання" два рази входила до трійки найкращих дилерів по всьому світу продукції WEBER-Hydraulik GmbH (WEBER Rescue).

Завдяки ідеям та стратегії Андрія ТОВ "Променергообладнання" розширило сферу діяльності додавши новий напрямок – постачання протипожежного та аварійно-рятувального обладнання від провідних світових виробників.

З 2015 року починається підйом оновлення парку пожежних машин для ДСНС України. З’явилося багато замовлень протипожежної техніки саме українського виробництва. "Променергообладнання" налагоджує співпрацю з українськими виробниками – "Валідус спецавто", "Тітал", "Пожмашина". Пожежні машини цих компаній "Променергообладнання" доукомплектовує найсучаснішим обладнання від WEBER-Hydraulik GmbH, Fireco S.r.l., Protek та ін. В основному це аварійно-рятувальне обладнання, сучасні пожежні стволи та пожежні рукава.

У 2018-2019 роках для компанії "Валідус спецавто" було поставлено біля 700 комплектів аварійно-рятувальних обладнання WEBER-Hydraulik GmbH, якими вони укомплектували сучасні рятувальні автомобілі для потреб ДСНС.

Починаючи з 2019 року компанія "Променергообладнання" разом з ДСНС провели 7 навчально-тренувальних курсів по роботі на аварійно-рятувальному обладнанні. За основу було взято аналогічні навчальні курси WEBER Rescue для рятувальників у Німеччині, які проходять кожен рік вже понад 15 років. Використовується тренувальне обладнання компанії WEBER-Hydraulik GmbH.

З самого початку повномасштабної війни, з лютого 2022 року, Андрій передав Головному управлінню ДСНС у Києві всі протипожежні рукава, стволи, що були у наявності на складах. Перші дні великої війни показали, що в країні дуже мало необхідної техніки для гасіння пожеж та рятування людей. "Променергообладнання" активно почала постачати найновіше, якісне обладнання для рятувальників та пожежників.

Повномасштабна війна та повʼязані з цим виклики – руйнування інфраструктури ракетними обстрілами та атаками дронів, змусило ДСНС переглянути підхід до роботи рятувальників. Як ніколи гостро постало питання збереження життя бійців рятувальних служб, які почали щоденно працювати в надскладних умовах. Вихід знайшовся – абсолютно унікальні не лише для України, а й у світовому масштабі протипожежні роботи, які дають змогу не використовувати людей у гарячих точках, а керувати технікою дистанційно. Абсолютним лідером цієї галузі (виробництва протипожежних роботів) у світі є німецька компанія Magirus GmbH (понад 150 років на ринку). "Променергообладнання", як офіційний дистрибʼютор Magirus GmbH в Україні поставило підрозділам ДСНС три таких роботи, які наразі вже перевірені в бойових умовах та зарекомендували себе якнайкраще, щодня зберігаючи життя нашим хлопцям.

У 2023 році Андрій Заліський разом з компанією Magirus GmbH починає переговори про можливість постачання висотних протипожежних автодрабин. В Україні немає виробників протипожежних автодрабин, а 90% всього парку автодрабин та підйомників вимагає повної заміни, до того ж триває війна та обстріли.

Виробництво автодрабин – це дуже трудомісткий та достатньо тривалий процес. Але, Magirus GmbH пішов на зустріч українському замовнику і розпочав виготовлення у прискорених темпах.

Вже декілька машин протягом жовтня 2023 року було доставлено загонам ДСНС у Чернівецькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях. "Променергообладнання" доукомплектовала кожну машину потрібним додатковим обладнанням європейських виробників: рукавами, стволами, пінозмішувачами, гідравлічним устаткуванням. Автодрабини Magirus – це неперевершена якість, легкість в експлуатації. Техніка Magirus відповідає європейському стандарту EN 14043, який прийнято у 2018 році за основу українським ДСТУ. Тому тільки ті компанії, які мають відповідні європейські сертифікати, можуть поставляти в Україну таку продукцію.  

У 2022-2023 роках Андрій Заліський організував навчальні курси бійців ДСНС для роботи на техніці Magirus. Групи з 4-8 осіб навчаються у місті Ульм (Німеччина) у Школі пожежників. Протягом тижня група вивчає теорію, практику, використовуючи тренувальні одиниці техніки Magirus. Таке навчання вже пройшли групи ДСНС з Чернівців, Тернополя та Івано-Франківська. В планах Андрія Заліського та "Променергообладнання" поставки автодрабин й до інших областей України.

Родина. Виховує двох дітей.

Особисті інтереси. Займається спортом, цікавиться інноваційною пожежною технікою.

19.10.2023 р.