RU

Слуга народу

Слуга народу
Лідер партії: Олена Шуляк
Список партії:

Список кандидатів у депутати від партії Слуга народу на парламентських виборах-2019:

1. Разумков Дмитро Олександрович

2. Стефанчук Руслан Олексійович

3. Венедіктова Ірина Валентинівна

4. Арахамія Давид Георгійович

5. Янченко Галина Ігорівна

6. Федоров Михайло Альбертович

7. Корнієнко Олександр Сергійович

8. Красносільська Анастасія Олегівна

9. Ткаченко Олександр Владиславович

10. Беленюк Жан Венсанович

11. Бабак Сергій Віталійович

12. Криклій Владислав Артурович

13. Шуляк Олена Олексіївна

14. Наталуха Дмитро Андрійович

15. Ясько Єлизавета Олексіївна

16. Оржель Олексій Анатолійович

17. Герус Андрій Михайлович

18. Радуцький Михайло Борисович

19. Монастирський Денис Анатолійович

20. Гетманцев Данило Олександрович

21. Малюська Денис Леонтійович

22. Холодов Андрій Іванович

23. Лерос Гео Багратович

24. Кальченко Сергій Віталійович

25. Ткаченко Максим Миколайович

26. Чернєв Єгор Володимирович

27. Юраш Святослав Андрійович

28. Сушко Павло Миколайович

29. Верещук Ірина Андріївна

30. Кубраков Олександр Миколайович

31. Коробкова Олена Анатоліївна

32. Діденко Юлія Олександрівна

33. Соломчук Дмитро Вікторович

34. Ананченко Михайло Олегович

35. Коваленко Анна Миколаївна

36. Неклюдов Владлен Михайлович

37. Кривошеєв Ігор Сергійович

38. Іонушас Сергій Костянтинович

39. Завітневич Олександр Михайлович

40. Струневич Вадим Олегович

41. Воронов Володимир Анатолійович

42. Арістов Юрій Юрійович

43. Кисіль Юрій Григорович

44. Галайчук Вадим Сергійович

45. Ковальов Артем Володимирович

46. Стернічук Валерій Олександрович

47. Михайлюк Галина Олегівна

48. Бабій Роман В’ячеславович

49. Качура Олександр Анатолійович

50. Новосад Анна Ігорівна

51. Культенко Артем Валерійович

52. Марусяк Олег Романович

53. Кириченко Микола Олександрович

54. Третьякова Галина Миколаївна

55. Халімон Павло Віталійович

56. Мошенець Олена Володимирівна

57. Саладуха Ольга Валеріївна

58. Коваль Ольга Володимирівна

59. Загоруйко Аліна Леонідівна 

60. Бондаренко Олег Володимирович

61. Крячко Михайло Валерійович

62. Бардіна Марина Олегівна

63. Марченко Людмила Іванівна

64. Юнаков Іван Сергійович

65. Володіна Дарина Артемівна

66. Савченко Ольга Станіславівна

67. Гринчук Оксана Анатоліївна

68. Козак Володимир Васильович

69. Лисюк Андрій Олександрович

70. Сова Олександр Георгійович

71. Боярчук Роман Михайлович

72. Ватрас Володимир Антонович

73. Мулик Роман Миронович

74. Тарасов Олег Сергійович

75. Костюх Анатолій В’ячеславович

76. Брагар Євген Вадимович

77. Безгін Віталій Юрійович

78. Кавун Ольга Олександрівна

79. Салійчук Олександр В’ячеславович

80. Рєпіна Елла Анатоліївна

81. Пушкаренко Арсеній Михайлович

82. Заблоцький Мар'ян Богданович

83. Клочко Андрій Андрійович

84. Овчинникова Юлія Юріївна

85. Мережко Олександр Олександрович

86. Устенко Олексій Олегович

87. Кабанов Олександр Євгенович

88. Веніславський Федір Володимирович

89. Булах Лада Валентинівна

90. Петруняк Євген Васильович

91. Маріковський Олександр Валерійович

92. Федієнко Олександр Павлович

93. Мотовиловець Андрій Вікторович

94. Колісник Ганна Сергіївна

95. Богуцька Єлизавета Петрівна

96. Нагаєвський Артем Сергійович

97. Потураєв Микита Русланович

98. Якименко Павло Віталійович

99. Соколов Михайло Юрійович

100. Кунаєв Артем Юрійович

101. Припутень Дмитро Сергійович

102. Павлюк Максим Васильович

103. Мокан Василь Іванович

104. Підласа Роксолана Андріївна 

105. Торохтій Богдан Григорович

106. Дмитрієва Оксана Олександрівна

107. Шол Маргарита Віталіївна

108. Костін Андрій Євгенович

109 Горбенко Руслан Олександрович

110. Жупанін Андрій Вікторович

111. Тістик Ростислав Ярославович

112. Кравчук Євгенія Михайлівна

113. Яковлева Неллі Іллівна

114. Гривко Сергій Дмитрович

115. Павловський Петро Іванович

116. Аллахвердієва Ірина Валеріївна

117. Вінтоняк Олена Василівна

118. Заславський Юрій Іванович

119. Задорожний Андрій Вікторович

120. Шипайло Остап Ігорович

121. Шинкаренко Іван Анатолійович

122. Совгиря Ольга Володимирівна

123. Крейденко Володимир Вікторович

124. Тарасенко Тарас Петрович

125. Сольский Микола Тарасович

126. Фролов Павло Євгенович

127. Новиков Михайло Миколайович

128. Подгорна Вікторія Валентинівна

129. Хоменко Олена Вікторівна

130. Остапенко Анатолій Дмитрович

131. Циба Тетяна Вікторівна

132. Калаур Іван Романович

133. Гришина Юлія Миколаївна

134. Руденко Ольга Сергіївна

135. Копиленко Олександр Любимович

136. Манзій Сергій Володимирович

137. Санченко Олександр Вадимович

138. Маслов Денис В'ячеславович

139. Швачко Антон Олексійович

140. Кострійчук Сергій Володимирович

141. Божков Олександр Валерійович

142. Михайлюк Артем Олександрович

143. Васюк Олександр Олександрович

144. Єрмоленко Дмитро Юрійович

145. Короленко Валентина Юріївна

146. Лактіонова Наталя Валентинівна

147. Тарарін Микола Олександрович

148. Сверба Інна Станіславівна

149. Мельник Сергій Васильович

150. Палійчук Юлія Володимирівна

151. Слинько Дмитро Михайлович

152. Тригуб Володимир Володимирович

153. Кравець Роман Олександрович

154. Козуб Богдан Юрійович

155. Москаленко Сергій Валерійович

156. Карабута Сергій Олександрович

157. Перепічай Тетяна Сергіївна

158. Федоренко Юрій Сергійович

159. Кваша Оксана Олександрівна

160. Отраднова Олеся Олександрівна

161. Київець Олена Валеріївна

162. Кармаза Олександра Олександрівна

163. Моркляник Богдан Васильович

164. Баланюк Юрій Вікторович

165. Рєзнікова Вікторія Вікторівна

166. Слободян Олена Миколаївна

167. Місяць Андрій Петрович

168. Видолоб Дмитро Вікторович

169. Каліна Христина Андріївна

170. Рагімова Анастасія Борисівна

171. Фьодорова Христина Валеріївна

172. Ананян Елізабет Гариківна

173. Бондаренко Катерина Андріївна

174. Романюк Катерина Олександрівна

175. Федосова Антоніна Володимирівна

176. Єськов Олексій Олексійович 

177. Вітікач Віталій Вікторович

178. Капустянський Юрій Вікторович

179. Хомич Ігор Васильович

180. Фурман Володимир Анатолійович

181. Журавнівський Валерій Казимович

182. Корольов Денис Сергійович

183. Масевич Станіслав Андрійович

184. Расенко Артем Олександрович

185. Черевань Артур Леонідович

186. Тереба Надія Ігорівна

187. Литвиненко Ірина Сергіївна

188. Москаленко Діана Сергіївна

189. Тєтєрєва Олена Ігорівна

190. Яременко Катерина Сергіївна

191. Вдовенко Марія Володимирівна

192. Дискант Сергій Миколайович

193. Бевзан Юрій Степанович

194. Сіпко Марина Олександрівна

195. Бельска Марина Олександрівна

196. Майбородюк Павло Вікторович

197. Опімах Юрій Віталійович

198. Ковальчук Євген Андрійович

199. Грибков Сергій Вікторович

200. Мосійчук Дмитро Олександрович

201. Чізмар Едуард Федорович

 

 

 

Слуга народу - політична партія, що раніше називалася Партія рішучих змін. Офіційна реєстрація відбулася 2 грудня 2017 року. Організацію названо одним ім'ям з комедійним серіалом 2017 року та фільмом 2019 року Слуга народу виробництва студії Квартал-95.

Керівництво партії. Станом на 27 листопада 2018 року керівником організації був Іван Баканов, який також був керівником української гумористичної студії Квартал 95 з 2013 року.

22 травня 2019 року Івана Баканова призначено першим заступником голови Служби безпеки України та начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

27 травня 2019 року новим головою президентської партії Слуга народу став політичний радник глави держави Дмитро Разумков.

10 листопада 2019 року партія Слуга народу обрала новим головою партії Олександра Корнієнка замість Дмитра Разумкова.

З 15 листопада 2021 року головою партії обрано Олену Шуляк замість Олександра Корнієнка.

Історія партії. За даними Мін'юсту України партія Слуга народу була зареєстрована 13 квітня 2016 року під назвою - Партія рішучих змін. Тоді її головою був Євген Юрдига.

Відповідно до звіту партії за другий квартал 2018 року, вона безкоштовно користується офісом на 4 м² у Києві (яку надає у користування спонсор), вона не має жодних коштів і не проводить жодних виплат.

Адреса реєстрації політичної партії Слуга народу, згідно ЄДР - 04053, м.Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 77, офіс 728.

21 січня 2019 року партія Слуга народу висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти.

31 березня 2019 року пройшов перший тур виборів президента України, за підсумками якого до другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. У другому турі виборів 21 квітня 2019 року переміг Володимир Зеленський (73,22%).

Рейтинги. У грудні 2017 року 4% українців, опитаних Фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центр Разумкова, заявили про готовність проголосувати на парламентських виборах за Слугу народу, а у травні 2018-го – 5%.

У грудні 2018 року в опитуванні Рейтингу за партію було готово проголосувати 11% виборців.

16 травня 2019 року, згідно з даними соціологічних опитувань, партія Слуга народу набирала 39,9%.

Парламентські вибори 2019. Після інавгурації 20 травня 2019 року Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради та проведення дострокових парламентських виборів, у яких партія Слуга народу візьме участь.

Голова виборчого штабу партії Олександр Корнієнко та керівник діджитал-напрямку Михайло Федоров.

Перша двадцятка виборчого списку партії Слуга народу на парламентських виборах-2019:

1. Дмитро Разумков – голова партії.
2. Руслан Стефанчук – представник президента у Верховній Раді.
3. Ірина Венедиктова – юрист.
4. Давид Арахамія (Давід Браун) – підприємець, волонтер.
5. Галина Янченко – антикорупційна активістка, депутат Київради.
6. Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку партії, радник президента.
7. Олександр Корнієнко – керівник передвиборчого штабу.
8. Анастасія Красносільська – експерт Центру протидії корупції.
9. Олександр Ткаченко – генеральний продюсер телеканалу 1+1.
10. Жан Беленюк – український борець греко-римського стилю.
11. Сергій Бабак – директор освітніх програм Українського інституту майбутнього.
12. Владислав Криклій – економіст.
13. Олена Шуляк – експерт у галузі девелопменту та будівництва.
14. Дмитро Наталуха – громадський діяч, правозахисник.
15. Єлизавета Ясько – кінопродюсер.
16. Олексій Оржель – експерт у галузі паливно-енергетичного комплексу.
17. Андрій Герус – представник президента у Кабінеті міністрів України.
18. Михайло Радуцький – експерт у галузі медицини, лікар.
19. Денис Монастирський – експерт з питань правоохоронної діяльності.
20. Данило Гетьманцев – експерт з питань оподаткування та банківського права.

Слуги народу. Кого Зеленський веде до Ради: аналіз кандидатів

Десятки людей Коломойського. Кого Зеленський веде мажоритаркою

У підсумку на виборах до ВРУ 2019 року партія Слуга народу отримала у Верховній Раді України IX скликання 124 депутатські місця за партійними списками. Партія набрала 43,16% голосів виборців.

15.11.2021 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 21 Квітня 2024г (Нд):