RU

День безпечного Інтернету p

День безпечного Інтернету
Джерело фото: depositphotos.com
Дати проведення: 6 Лютого (Другий день другого тижня лютого. У 2024 році – 6 лютого)

Всесвітній день безпечного Інтернету - свято, що відзначається у другий день другого тижня лютого. Мета свята - інформувати людей про відповідальне та безпечне використання Інтернету.

Історія. У лютому європейська громадськість відзначає День безпечного Інтернету, запроваджений 2004 року організацією Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету).

Основним завданням Дня безпечного Інтернету є встановлення діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що надають ці послуги та створюють новітні технології, з метою підвищення поінформованості щодо безпечного та відповідального користування Інтернетом (особливо серед дітей та молоді).

На думку фахівців, основними причинами появи віртуальної небезпеки для дітей є загальна доступність матеріалів, що містять порнографію або пропагують насильство та жорстокість, прихований вплив комунікативних особливостей Інтернету, відсутність нормативних положень, що законодавчо закріплювали б поняття "порнографічна продукція, що розбещує дітей", недосконалість взаємодії між правоохоронними органами та інтернет-провайдерами в цьому питанні.

Свята сьогодні
Сьогодні 20 Травня 2024г (Пн):
lock Усі ексклюзивні матеріали у відкритому доступі