RU

День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення
Дати проведення: 17 Березня (Третя неділя березня. У 2024 році – 17 березня)

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення - професійне свято працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України. Відзначається щорічно в третю неділю березня.

Історія. Це професійне свято людей, чия робота пов'язана з різною сферою обслуговування, зокрема й працівників ЖКГ. День працівників побутового обслуговування в Україні відзначають щорічно в третю неділю березня.

Це свято відзначали в Радянському Союзі з 1966 року в четверту неділю липня як День працівників торгівлі, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства. За Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1 жовтня 1980 року №3018-Х "Про святкові та пам'ятні дні", в редакції Указу Президії Верховної Ради СРСР від 1 листопада 1988 року №9724-XI "Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові та пам'ятні дні" його було перенесено на третю неділю березня.

День комунального працівника в Україні. Це професійне свято в Україні засновано 1994 року указом президента як День працівників ЖКГ України. Рік по тому перейменовано на День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Відзначається щорічно в третю неділю березня.

Свято в інших календарях
lock Усі ексклюзивні матеріали у відкритому доступі