RU

Пузанов Олександр

Народний депутат Верховної Ради IX скликання

Пузанов Олександр
Джерело фото: LIGA.net
Дата народження: 26.02.1977

Олександр Геннадійович Пузанов – народний депутат Верховної Ради IX скликання від партії ОПЗЖ, заступник голови Київської міської державної адміністрації – керівник апарату (2010-2014).

Місце народження. Освіта. Народився 26 лютого 1977 року у Києві. Закінчив факультет міжнародної економіки та права Київського національного економічного університету, здобув кваліфікацію магістра з правового регулювання економіки. Володіє українською, російською та англійською мовами.

Кар'єра. У 2003 році заснував та очолив Юридичну фірму "Пузанов та Партнери".

Раніше працював у юридичній фірмі Джі-Бі-Ем енд Партнерс, банку "Україна", обіймав посади начальника юридичного управління, начальника управління правового захисту інтересів банку та члена правління в АКБ Південкомбанк.

Наприкінці червня 2010 року призначений заступником голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Черновецького. Займався питаннями взаємодії з правоохоронними органами, а також питаннями внутрішньої політики, комунальної власності, попередження корупції.

У квітні 2014 року розпорядженням київського міського голови Володимира Бондаренка звільнений з посади заступника голови КМДА.

З травня 2015 року – голова Київської міської організації політичної партії Опозиційний блок.

На парламентських виборах 2019 року обраний народним депутатом Верховної Ради IX скликання від партії Опозиційна платформа – За життя, № 32 у списку.

З 21 квітня 2022 року входить до депутатської групи Платформа за життя та мир (ПЗЖМ) у Верховній Раді України IX скликання, створеної з колишніх членів ОПЗЖ.

Сім'я. Одружений, виховує двох доньок.

09.02.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):