RU

Костюк Юрій

Заступник голови Офісу президента України

Костюк Юрій

Юрій Юрійович Костюк - заступник голови Офісу президента України. Сценарист автор Студії Квартал 95. 

Місце народження. Освіта. Народився 23 жовтня 1988 року в Ужгороді Закарпатської області. Навчався в Ужгородській гімназії. Закінчив юридичний факультет Академії праці та соціальних відносин у місті Київ, за спеціальністю "Господарське право". 

Кар'єра. Гравець та автор команди КВК Збірна КПІ, м. Київ.

Популярність Юрій Костюк здобув як сценарист серіалів та кінофільмів Студії "Квартал 95".

Брав участь у написанні сценаріїв до фільмів: "8 перших побачень" (2012), "Кохання у великому місті-3" (2013), "8 нових побачень" (2014), серіалів: "Свати-5" (2011), "Байки Мітяя" (2012), "Між нами дівчатками" (2013), "Ви всі мене дратуєте" (2017).

У 2015-2019 – сценарист серіалу "Слуга народу". Костюк разом із групою інших сценаристів студії Володимира Зеленського створив образи для героїв та сюжетні лінії фільму "Слуга народу", в якому майбутній президент виконував головну роль.

Політична кар'єра. На президентських виборах у 2019 році Юрій Костюк відповідав за створення агітаційного відеоконтенту для виборчої кампанії Володимира Зеленського. Зокрема, він працював над трейлерами та рекламними роликами третього сезону "Слуги народу", розробляючи їх так, щоб вони одночасно виступали і рекламою Володимира Зеленського та промотували сам телесеріал. Також Юрій Костюк працював над наповненням агітаційних білбордів передвиборчої "Зе"-кампанії та загалом координував роботу креативної групи передвиборчого штабу.

21 травня 2019 року президент Володимир Зеленський призначив Юрія Костюка заступником голови Адміністрації президента. Сфера його обов'язків: інформаційна політика та все, що пов'язано з креативом та комунікаціями.

25 червня 2019 року президент Володимир Зеленський затвердив пропозицію про Офіс президента та призначив Юрія Костюка заступником керівника Офісу президента.

Цитати. «Якщо говорити про мою роль — це креатив, медіа, тобто все, де потрібна фантазія. Наприклад, це створення роликів "Слуги народу", які виконували роль та промотування серіалу, та кампанії одночасно, інші рекламні ролики, якісь білборди. Загалом чим міг допомагати — допомагав».

12.10.2023 р.