RU

Кравчук Євгенія

Заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу

Кравчук Євгенія

Євгенія Михайлівна Кравчук - експертка з комунікацій, медіаконсалтингу, голова пресофісу партії Слуга народу. Народний депутат України IX скликання від партії Слуга народу, заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу.

Місце народження. Освіта. Народилася 23 грудня 1985 року у Тернополі у сім'ї лікарів. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Навчалася в США, випускниця програми FLEX (Future Leaders Exchange Program).

Вільно володіє англійською.

Кар'єра. Працювала у журналістиці, була продюсером та сценаристкою у документальному кіно (фільм Сергія Буковського "Живі"). Брала участь у зйомках документального фільму "Назви своє ім'я".

Працювала на керівних посадах в аналітичних центрах. Партнер у New Center Consulting.

У 2010-2014 роках – входила до оргкомітету Одеського міжнародного кінофестивалю.

Працювала у венчурному фонді "TA Venture".

Екскерівник пресслужби партії УКРОП.

На виборах у 2014 - директор з комунікацій у штабі партії Сильна Україна Сергія Тігіпка.

Політична кар'єра. У 2015 році балотувалася до Київської міської ради VII скликання по округу №63 (Оболонський район) від партії УКРОП. Помічниця депутата Верховної Ради VIII скликання Ірини Констанкевич на громадських засадах. Була помічницею депутата Верховної Ради VII скликання Сергія Тігіпка на громадських засадах.

На парламентських виборах 2019 року кандидат у народні депутати від партії Слуга народу, № 112 у списку. З 10 листопада 2019 року - член партії Слуга народу. Заступник голови депутатської фракції партії Слуга народу.

Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

З 29 серпня 2019 року – заступник голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

12 грудня 2019 року увійшла до складу міжфракційного об'єднання "Гуманна країна", створеного за ініціативою UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

03.11.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 17 Квітня 2024г (Ср):