RU

Лук’янчук Іван p

Бізнесмен, засновник ADEPT GROUP

Лук’янчук Іван
Дата народження: 09.10.1976

Іван Лук’янчукбізнесмен, засновник ADEPT GROUP.

Місце народження. Освіта. Народився в с. Ройлянка, Саратський район Одеської області. У 1998 р. закінчив факультет механізації сільського господарства в Одеському сільськогосподарському інституті (нині Одеський державний аграрний університет), за фахом – інженер-механік. 

Кар’єра. 1998 – 1999 рр. – інженер з ремонту с/г техніки КСП ім. Карла Маркса.

1999 – 2005 рр. – працював у НВО "Агро-Сімо-Машбуд", пройшов кар’єрний шлях від проєктувальника до керівника комерційного відділу.

2005 р. – зареєстрував ТОВ "АДЕПТ-ПРОЕКТ" та став надавати послуги проєктування. З цієї компанії почалося створення холдингу "ADEPT GROUP". 

Бізнес. ADEPT GROUP.

Географія діяльності холдингу протягом періоду його існування розширилася на всі агропромислові регіони пострадянського простору, а також окремі країни Південної Америки. 

Спектр послуг, пропонованих компанією, розширився від проєктування до реалізації об’єктів "під ключ" (EPCM-формат) та сервісного обслуговування. 

Холдинг "ADEPT GROUP" побудував партнерські відносини із заводами-виробниками та інжиніринговими компаніями в США, Канаді, країнах Європи.

ФГ "Злагода Південь". Заснував фермерське господарство в рідному селі. Ключовий напрям – вирощування зернових та олійних культур. Посівна площа становить 1900 га. Господарство спрямоване на підтримку пайовиків. Крім того, "Злагода Південь" сприяє розвитку регіонального спорту та доступності якісної освіти у громаді. 

Родина. Одружений, має трьох дітей. 

30.05.2023 р.