RU

Меліхова Тетяна

Ексдепутат Київради

Меліхова Тетяна
Джерело фото: LIGA.net

Тетяна Іванівна Меліхова – депутат Київської міської ради V, VI, VII, VII скликань (2006-2020). Член партії Батьківщина, голова Ватутінського району Києва (1998-2001). Заслужений працівник промисловості України (2000).

Місце народження. Освіта. Народилася 7 квітня 1954 року у Луцьку, Волинській області. Має три вищі освіти. За фахом інженер, економіст, спеціаліст у галузі партійного та радянського будівництва. 

Кар'єра. Постійно проживає та працює у Києві з 1971 року.

Трудовий шлях розпочала з виробництва. Тривалий час працювала на керівних політичних та господарських посадах: заступник голови, голова Ватутінської, Деснянської райдержадміністрацій, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександра Омельченка, радник прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Неодноразово обиралася депутатом районних рад Києва. Депутат Київської міськради від Блоку Юлії Тимошенко до вересня 2010 року очолювала фракцію БЮТ. Член постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

На виборах 2012 року до Верховної Ради Меліхова була включена до списку Батьківщини, проте до парламенту вона не потрапила.

У 2014 році втретє стала депутатом Київської міської ради. На дострокових виборах 2014 року до парламенту її знову включили до списку Батьківщини, але до Верховної Ради вона не пройшла.

З 2015 по 2020 рік – депутат Київської міськради по 90 округу (Святошинський район).

Регалії. Заслуженим працівником промисловості України.

Хобі. Має спортивні розряди з альпінізму, туризму, спортивної гімнастики. Грає в теніс.

Сім'я. Одружена, є дочка.

01.03.2024 р.