RU

Сухов Юрій

Ексурядовий уповноважений з питань антикорупційної політики, адвокат

Сухов Юрій

Юрій Миколайович Сухов  адвокат, партнер практики кримінального права та захисту бізнесу в юридичній компанії Arzinger, ексурядовий уповноважений з питань антикорупційної політики. Відомий як адвокат, який захищав експрем'єр-міністра України Юлію Тимошенко.

Місце народження. Освіта. Народився на хуторі Черкесовському Новоаннінського району Волгоградської області. У 1992 році закінчив Київське вище танкове інженерне училище ім.І.Якубовського (інженер-механік). У 1998-му  Київський держуніверситет ім.Т.Шевченка ("спеціаліст права"). Кандидат юридичних наук.

Кар'єра. Після закінчення військового училища проходив службу офіцером у збройних силах.

1993-1996 служба в органах внутрішніх справ на посадах слідчого та на керівних посадах у слідчих підрозділах.

До 2001 року працював у Державній податковій адміністрації України на керівних посадах Слідчого управління податкової міліції та начальником Головного правового управління.

З 2001 по 2002 рік заступник директора департаменту контролю за дотриманням бюджетного законодавства Рахункової палати України.

З 2002 по 2008 рік працював у Державному комітеті України у справах національностей та міграції на посадах директора департаменту та заступника Голови комітету.

З 24 квітня 2009 року урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики (посада була започаткована Кабміном Юлії Тимошенко).

У березні 2010 року після зміни уряду Юлії Тимошенко урядом Миколи Азарова подав у відставку.

З березня 2010 року залишає державну службу, щоб зайнятися адвокатською діяльністю.

У 2021 році Юрій Сухов приєднався до адвокатського об'єднання Juscutum як бізнес-партнер практики кримінального права та захисту бізнесу.

З 12 липня 2021 року - партнер практики кримінального права та захисту бізнесу в юридичній компанії Arzinger.

Захоплення. У вільний час займається домашнім садівництвом, вирощуючи плодові дерева. Прихильник здорового та активного способу життя. Віддає перевагу тренуванням за допомогою підвісної системи TRX та велоспорту.

15.09.2023 р.