RU

Уколов Віктор

Екснародний депутат

Уколов Віктор
Джерело фото: radiosvoboda.org

Віктор Олександрович Уколов – екснародний депутат.

Місце народження. Освіта. Народився у Дрогобичі Львівської області. Закінчив Національний педагогічний університет ім.Драгоманова у Києві.

Кар'єра. У 1989 році був одним із засновників Української студентської спілки (поряд з Олесем Донієм та В'ячеславом Кириленком).

1995 р. - співавтор та один із провідних телевізійного ток-шоу П'ятий кут на УТ-1.

1996-1997 рр. - ведучій телепрограм Параграф та Щотижня.

1998-2004 рр. – генеральний директор ТРК Новий проект.

У 2000-2001 pp. був прессекретарем голови Верховної Ради Івана Плюща.

Автор статей в українських та зарубіжних ЗМІ.

2007-2012 рр. - народний депутат України від Блоку Юлії Тимошенко. Член комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, голова підкомітету з питань друкованих ЗМІ та Інтернету.

Член Всеукраїнського об'єднання Батьківщина (лідер – Юлія Тимошенко). На момент парламентських виборів-2007 очолював департамент виконавчого секретаріату політради партії Батьківщина. Відповідав за питання реклами у політичних кампаніях БЮТ та Тимошенко.

Восени 2012 року балотувався до Верховної Ради VII скликання від партії Батьківщина, проте його №110 у списку виявився непрохідним.

За даними видання "Україна молода", двічі очолював виборчий штаб кандидата в нардепи Сергія Терьохіна, двічі керував напрямком телерадіореклами кандидата в президенти Олександра Мороза, кілька років був членом Соціалістичної партії України (доти, доки Мороз не перейшов до "антикризової коаліції" з Партією регіонів).

У 2012 році вийшов із керівних органів партії ВО Батьківщина, протестуючи проти злиття з партією Фронт Змін.

З 2014 року працює політологом та політичним консультантом.

04.10.2023 р.