RU

Демчишин Володимир

Ексчлен наглядової ради НАК Нафтогаз

Демчишин Володимир
Джерело фото: LIGA.net

Володимир Васильович Демчишин – міністр енергетики та вугільної промисловості України (2014-2016), ексчлен наглядової ради НАК Нафтогаз

Місце народження. Освіта. Народився у Львові. У 1998 році закінчив Львівський державний університет ім.Франка, здобув кваліфікацію фахівця з міжнародних економічних відносин, перекладача. У 2001 році здобув ступінь спеціаліста в університеті Віадріна у Франкфурті на Одері. У 2003 році здобув ступінь МВА з міжнародних фінансів у школі бізнесу Канзаського університету (США).

Вільно володіє трьома іноземними мовами – англійською, німецькою та польською.

Кар'єра. Трудову діяльність розпочав у 2005 році головним економістом з фінансової роботи ТОВ Ernst & Young.

2006-2008 рр. - експерт відділу інвестиційних банківських послуг акціонерного банку ING Bank (Україна).

2008-2014 рр. - начальник відділу інвестиційно-банківських послуг інвесткомпанії Investment Capital Ukraine (Валерії Гонтарєвої).

У серпні 2014-го Демчишин очолив Національну комісію, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕ).

З грудня 2014 року – міністр енергетики та вугільної промисловості України в уряді Арсенія Яценюка.

14 квітня 2016 року Верховна Рада проголосувала за відставку Яценюка та одночасно – за призначення Володимира Гройсмана прем'єр-міністром України. У новому складі Кабміну Демчишина на посаді голови Міненерго змінив Ігор Насалик.

21 квітня 2016 р. стало відомо про те, що комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку погодив призначення Демчишина п'ятим членом наглядової ради НАК Нафтогаз України. Кандидатуру Демчишину було подано за погодженням з президентом України.

11 вересня 2019 року Кабмін достроково припинив повноваження Володимира Демчишина у складі наглядової ради НАК Нафтогаз України.

25.10.2023 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 22 Травня 2024г (Ср):