RU

Бахтеєва Тетяна

Екснародний депутат України (Опозиційний блок)

Бахтеєва Тетяна
Джерело фото: LIGA.net
Дата народження: 27.11.1953

Тетяна Дмитрівна Бахтєєва – доктор медичних наук (2008), член Політради Партії регіонів, член Опозиційного блоку.

Місце народження. Освіта. Народилася у Донецьку. У 1977 році закінчила Донецький державний медичний інститут ім.М.Горького. У 2002-му - Донецький державний університет економіки та торгівлі ім.М.Туган-Барановського за спеціальністю економіст.

Кар'єра. 1977-1980 рр. - лікар-терапевт, лікар-фізіотерапевт лікарні №2 станції Ясинувата Донецької залізниці.

1980-1991 рр. - дільничний лікар-терапевт, заступник головного лікаря з трудової експертизи Донецької міської лікарні №3.

1991-1994 рр. - голова Донецької обласної радіологічної медико-соціальної експертної комісії з огляду на ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відповідальна за оздоровлення дітей чорнобильців на Кубі.

1994-1997 рр. - головний лікар Донецького обласного лікувально-оздоровчого центру з обслуговування осіб, які постраждали під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З 1997 року - генеральний директор, головлікар Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання.

Політична кар'єра. З травня 2002 року – народний депутат України IV-VI скликань від Партії регіонів. У Верховній Раді V-VI скликань обіймала посаду голови комітету з питань охорони здоров'я.

2012-2014 рр. – народний депутат України VII скликання від Партії регіонів. Виграла вибори в одномандатному окрузі №42 (Донецька область). Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я

16 січня 2014 року голосувала за "диктаторські закони" - пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян та свободу слова.

З листопада 2014 року по 29 серпня 2019 року - народний депутат України VIII скликання від Опозиційного блоку (№9 у списку).

На позачергових парламентських виборах 2019 року кандидат у народні депутати від партії Опозиційний блок №26 у списку. У результаті на виборах до ВРУ партія Опозиційний блок не здолала прохідний бар'єр у 5%.

Громадська діяльність. Заступник голови опікунської ради благодійної програми "Дитяча лікарня майбутнього" (проєкт ініційований третім президентом України Віктором Ющенком та його дружиною Катериною Ющенко). Засновник Донецького обласного благодійного фонду Гуманність. Член президії Донецької обласної організації Спілки жінок України.

Регалії. Кандидат медичних наук. Лікар найвищої категорії. Доцент кафедри клінічної фармакології Донецького державного медінституту. Заслужений лікар України

Нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, орденом "Шахтарська слава" І, ІІ та ІІІ ступенів.

Сім'я. Розлучена. Є дочка – Ірина Валітова, 1975 р.н.

08.11.2023 р.