RU

Тимошенко Кирило

Ексзаступник глави Офісу президента України

Тимошенко Кирило
Дата народження: 20.04.1989

Кирило Владленович Тимошенко – заступник голови Офісу президента України (2019-2023), радник міністра оборони Рустема Умерова. Був координатором урядової програми Велике будівництво, засновник агентства Goodmedia.

Місце народження. Освіта. Народився 20 квітня 1989 року у Дніпропетровську у сім'ї Владлена Тимошенко, депутата Дніпропетровської обласної ради від партії УКРОП. Закінчив Дніпровський національний університет за спеціальністю "Правознавство".

Кар'єра. Трудову діяльність розпочав на дніпровському телебаченні. Був спортивним журналістом та власкором програми "Гол!" на Новому каналі.

Працював на телеканалі Інтер, у компанії FILM.ua та на каналі Україна.

У 2014 році Кирило Тимошенко відкриває компанію GoodMedia. Основними напрямками роботи компанії визначено комерційний PR, мажоритарні та загальнопартійні передвиборчі кампанії в Україні та інших країнах СНД. Зокрема, компанія працювала з Петром Порошенком, Юрієм Луценком, Міністерством інформполітики. У 2014 році GoodMedia займалася виробництвом фільму "Битва за Дніпро".

Політична кар'єра. У 2015 році Кирило Тимошенко балотувався до Київської міськради від партії УКРОП, а також був медійником партії. Під час виборів: продюсер ТОВ "Мамас Фільм Продакшен".

Кирило Тимошенко був помічником на громадських засадах народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Андрія Денисенка.

У ході президентської кампанії 2019 року працював у штабі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського, відповідав за медіа та креатив виборчої кампанії, входив до оргкомітету інавгурації Зеленського.

21 травня 2019 року був призначений заступником глави Адміністрації президента України (Офіс президента України). Відповідав за інформаційну політику, координатор урядової програми Велике будівництво.

23 січня 2023 року указом президента України Кирила Тимошенка звільнено з посади заступника керівника Офісу президента України.

З 1 березня 2023 року - радник міністра оборони Рустема Умерова.

11.03.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 30 Травня 2024г (Чт):