RU

Василевська-Смаглюк Ольга

Народний депутат України IX скликання (Слуга народу)

Василевська-Смаглюк Ольга

Ольга Михайлівна Василевська-Смаглюк – український журналіст, політик. Народний депутат України IX скликання від партії Слуга народу.

Місце народження. Освіта. Народилася 23 червня 1985 року у Старокостянтинові, Хмельницькій області. Закінчила Київський міжнародний університет за спеціальністю "Журналістика", Національну академію статистики, обліку та аудиту зі спеціалізації "Бухгалтерський облік". У 2019 році вступила на аспірантуру Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Кар'єра. Працювала кореспондентом всеукраїнської газети "День". Висвітлювала питання соціально-економічного життя України.

Спеціальний кореспондент, журналіст-розслідувач каналу 1+1. Спеціалізувалася на проведенні журналістських розслідувань, пов'язаних із проявом корупції в економічній та політичній сфері.

Політична кар'єра. На дострокових парламентських виборах 2019 року балотувалася у народні депутати України у мажоритарному окрузі № 96 (м. Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони). Перемогла на своєму окрузі, набрала 41,79%. Ярослав Москаленко посів друге місце з 17,99% (15564 голоси).

Член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, голова підкомітету з питань функціонування платіжних та інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом.

Сім'я. Заміжня. Чоловік – Ігор Володимирович Смаглюк, працював у структурах Міністерства внутрішніх справ України, Державній фіскальній службі України. Пара виховує двох доньок - Еліану та Олександру.

18.03.2024 р.

Свята сьогодні
Сьогодні 30 Травня 2024г (Чт):