Чемпіон Олімпіади-2008, стрільба із лука

Віктор Рубан
Джерело фото:
Дата народження: 24.05.1981

Віктор Геннадійович Рубан - чемпіон Олімпійських та Європейських ігор зі стрільби з лука, призер чемпіонатів світу та Європи. Заслужений майстер спорту України.

Місце народження. Освіта. Народився у Харкові. Закінчив Харківську державну академію фізичної культури та спорту.

Загальні відомості. Перший та нинішній тренер – Людмила Прокопенко.

Виступає за Динамо – Україна, Харків.

Досягнення та регалії. Заслужений майстер спорту.

Олімпіада-2004 в Афінах - 3 місце в командних змаганнях, 13 місце в особистому заліку.

Чемпіонат Європи 2006 року – 1-ше місце у командних змаганнях.

Чемпіон XXIX Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року. У фіналі змагань Віктор Рубан виграв у корейця Парк Кюн Мо із рахунком 113:112. Почав турнірний шлях із перемоги над єгиптянином Мегедом Юссефом – 111:96. У 1/16 фіналу виявився точнішим за австралійця Майкла Нарая - 115:105. О 1/8 обіграв поляка Яцека Проца - 114:108. У чвертьфіналі кинув японця Рюїчі Морію – 115:106. А у півфіналі обіграв росіянина Баїра Баденова – 112:112 (тайбрейк – 20:18).